Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 852 520 €
Annetajatelt 1 949 176 €
Swedbanki poolt 903 344 €
MTÜ Nähtamatud Loomad: Aita lõpetada loomade vangistamine ja tapmine karusnaha saamiseks!

MTÜ Nähtamatud Loomad: Aita lõpetada loomade vangistamine ja tapmine karusnaha saamiseks!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
6 469.00 €
579 annetust
12 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Rebane Säde sündis Karjaküla karusloomafarmis. Ta elas terve oma lühikese elu kitsas traatpuuris, kõndis traatpõrandal ja nägi maailma läbi traatvõre, saamata kunagi joosta ega mängida. Täna, vaid kuus kuud pärast sündi, on temast saanud mütsitutt.

Enamus Eesti inimesi ei toeta loomade tapmist üksnes karusnaha saamise nimel. Nähtamatud Loomad tahab praeguse Riigikogu ametiajal karusloomafarmide keelustamise eelnõu läbi
suruda, et farmide tegevus Eestis lõppeks. Teeme koostööd poliitikute ning ametkondadega, et leida parimad lahendused karusloomatööstuse ümberstruktureerimiseks Eestis. Tõstame teadlikkust karusloomatööstuses valitsevatest loomade heaoluprobleemidest. 

Aita keelustada karusloomafarmid!

Sinu annetusi kasutame nt lendlehtede trükkimiseks; artiklite avaldamiseks; IT ja õiguskulude katteks; reklaampindade eest tasumiseks; transpordikulude katteks; avaliku arvamuse uuringute tellimiseks; läbirääkimiste korraldamiseks; videote koostamiseks ja monteerimiseks ning paljuks muuks. 

Nähtamatud Loomad edendab loomade heaolu suurtööstuses, mis seab kasumi loomade vajadustest ettepoole. Kõik loomad väärivad meie kaitset, hoolt ja armastust!

5 € eest on võimalik sõita läbirääkimistele Riigikogu liikmetega, et leida parimad lahendused karusloomatööstuse ümberstruktureerimiseks Eestis, või trükkida 100 lendlehte, et tõsta inimeste teadlikkust karusloomade heaoluprobleemidest.

10 € eest saame ühe kuu vältel ülal pidada kampaania kodulehte, kus kutsume toetajaid üles allkirjastama petitsioone, saatma kirju otsustajatele jms, või panna üles sotsiaalmeedia reklaame karusloomaäri telgitaguste paljastamiseks.

25 € eest saame uudisteportaalis üheks päevaks üles panna arvamusartikli karusloomafarmide problemaatikast, et tõsta inimeste toetust nende lõplikule keelustamisele.

https://aitankarusloomi.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid

Karusloomafarmide keelustamise vahepealsed arengud

31.05.2021

Karusloomafarmide keelustamise eelnõu on jõudnud kauaoodatud lõpusirgele – 2. juunil toimub Riigikogus viimane samm ehk kolmas lugemine. Eelnõu jõustumise järel ei pea Eestis juba varsti enam ükski loom sündima karusloomafarmi kitsasse traatpuuri, ainsaks eesmärgiks saada kellegi moevidinaks. Edusammud ei tule aga iseenesest. Meie töökas kampaaniatiim on näinud oktoobrist alates kõvasti vaeva, et teise lugemiseni jõuda. Seda oleme saanud teha ainult tänu püsiannetajate toetusele. Isegi vaatamata sellele, et karusloomatööstus alustas vastuvõitlust, oleme nüüd nii kaugel tänu Sulle, armas püsiannetaja.

Loe edasi