Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 852 520 €
Annetajatelt 1 949 176 €
Swedbanki poolt 903 344 €
MTÜ Nähtamatud Loomad: Aita lõpetada loomade vangistamine ja tapmine karusnaha saamiseks!

MTÜ Nähtamatud Loomad: Aita lõpetada loomade vangistamine ja tapmine karusnaha saamiseks!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
6 469.00 €
579 annetust
12 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Rebane Säde sündis Karjaküla karusloomafarmis. Ta elas terve oma lühikese elu kitsas traatpuuris, kõndis traatpõrandal ja nägi maailma läbi traatvõre, saamata kunagi joosta ega mängida. Täna, vaid kuus kuud pärast sündi, on temast saanud mütsitutt.

Enamus Eesti inimesi ei toeta loomade tapmist üksnes karusnaha saamise nimel. Nähtamatud Loomad tahab praeguse Riigikogu ametiajal karusloomafarmide keelustamise eelnõu läbi
suruda, et farmide tegevus Eestis lõppeks. Teeme koostööd poliitikute ning ametkondadega, et leida parimad lahendused karusloomatööstuse ümberstruktureerimiseks Eestis. Tõstame teadlikkust karusloomatööstuses valitsevatest loomade heaoluprobleemidest. 

Aita keelustada karusloomafarmid!

Sinu annetusi kasutame nt lendlehtede trükkimiseks; artiklite avaldamiseks; IT ja õiguskulude katteks; reklaampindade eest tasumiseks; transpordikulude katteks; avaliku arvamuse uuringute tellimiseks; läbirääkimiste korraldamiseks; videote koostamiseks ja monteerimiseks ning paljuks muuks. 

Nähtamatud Loomad edendab loomade heaolu suurtööstuses, mis seab kasumi loomade vajadustest ettepoole. Kõik loomad väärivad meie kaitset, hoolt ja armastust!

5 € eest on võimalik sõita läbirääkimistele Riigikogu liikmetega, et leida parimad lahendused karusloomatööstuse ümberstruktureerimiseks Eestis, või trükkida 100 lendlehte, et tõsta inimeste teadlikkust karusloomade heaoluprobleemidest.

10 € eest saame ühe kuu vältel ülal pidada kampaania kodulehte, kus kutsume toetajaid üles allkirjastama petitsioone, saatma kirju otsustajatele jms, või panna üles sotsiaalmeedia reklaame karusloomaäri telgitaguste paljastamiseks.

25 € eest saame uudisteportaalis üheks päevaks üles panna arvamusartikli karusloomafarmide problemaatikast, et tõsta inimeste toetust nende lõplikule keelustamisele.

https://aitankarusloomi.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Nähtamatute loomade karusloomafarmide vastasest petitsioonist sai Eesti suurim allkirjastatud petitsioon

16.12.2019

Nähtamatud Loomad said hakkama Eesti ajaloo suurima ametlikult allkirjastatud petitsiooniga: kogusime üle 5000 digiallkirja karusloomafarmide keelustamiseks Eestis.

Oleme ütlemata tänulikud neile tuhandetele inimestele, kes loomade kaitseks üles astusid – üks asi on anda allkiri läbi e-maili, hoopis teine aga võtta see aeg digiallkirjastamiseks, et anda petitsioonile ametlik käik. Järgmise sammuna anname digiallkirjad üle Riigikogule, kes on kohustatud teema kuue kuu jooksul arutusele võtma. Farmide keelustamise eelnõu on varasemalt olnud Riigikogus menetluses kahel korral, kuid mõlemal korral on see maha hääletatud.

Karusloomafarmidest on saanud meie edumeelse Eesti häbiplekk – rahvas teab seda juba ammu, nüüd on aeg, et poliitikud meie soovi kuulda võtaks. Anname endast parima, et Eesti esimese Balti riigina selle loomasõbraliku otsuse teeks.

Enamik metsloomi ei sobi puuris pidamiseks, kuna farmid ei suuda täita nende liigiomaseid vajadusi nagu mängimine, pesitsemine ja jahipidamine. Paljud neist lähevad väikeste metallvõrede vahel hulluks või muutuvad agressiivseks, mille korral ei suuda rünnatavad loomad end kaitsta. Kannibalismi, vigastusi, ravimata haavu ja vaimuhaigusi on tuvastatud karusloomafarmides üle maailma.

Tagasi