Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Eesti Ornitoloogiaühing: Eesti lindude heaks!

Eesti Ornitoloogiaühing: Eesti lindude heaks!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
9 215.50 €
491 annetust
11 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eesti on linnurikas paik: siin on kohatud 400 linnuliiki ja pesitseb kuni 15 miljonit paari linde, lisaks asume tähtsate rändeteede ristumiskohas. Lindudele sobilikke elupaiku metsas, põllul, rannikul ja märgaladel jääb aga inimtegevuse tõttu üha vähemaks.

Eesti Ornitoloogiaühingu eesmärk on tagada siin pesitsevate ja läbirändavate lindude heaolu. Kogume annetusi, et läbi viia linnuloendusi, korraldada sügisel ja kevadel avalikke linnuvaatluspäevi ning tutvustada linde ja nende rolli looduses nii lastele kui täiskasvanutele.

Kuidas sinu annetus aitab? Näiteks:
5 € – ühe uuritava linnu GPS-GSM saatja nelja nädala sidekulud;
10 € – ühe pesakasti tegemine ja ülespanemine;
25 € – ühe lasteaiarühma või kooliklassi lindude õppeprogrammi materjalid.

Annetuste kasutamise kohta saad rohkem teavet meie veebilehelt www.eoy.ee, uudiskirjast ja Facebooki lehelt.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Toeta heade tegude päeval noorte loodusharidust!

30.11.2020

Teisipäeval, 1. detsembril 2020 toimuvad Eestis teist korda annetamistalgud. Ornitoloogiaühing kutsub sel päeval toetama noorte loodusharidust ja tegema annetusi 2021. aastal korraldatava looduslaagri jaoks.

Ornitoloogiaühing korraldab 2021. aastal looduslaagri, kus oma ala spetsialistid aitavad noortel tundma õppida loomi, taimi ja seeni. Osalejad tutvuvad laagris ka harrastusteaduse põhimõtetega ning teevad loodusvaatlusi.

Looduslaagri korraldamise idee ja annetuste kogumine sai alguse juba jaanuaris, mil läks käima Abeli mälumängu uus hooaeg. Seni toimunud viiel mälumängul on osalejad annetanud kokku 675 eurot. Ühekordseid ja püsiannetusi saab teha annetuskeskkonnas "Ma armastan aidata".

Annetamistalgute päeval tasub silma peal hoida ornitoloogiaühingu Facebooki lehel, kus igaüks saab nuputada vastuseid Abeli mälumängudel esitatud küsimustele. Vastajate vahel loosime välja kolm seinakalendrit "Aasta lind 2021 – kuldnokk".

Loe annetamistalgutest täpsemalt www.annetamistalgud.ee.

Tagasi