Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 739 467 €
Annetajatelt 3 365 018 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu: märka, hooli ja aita!

Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu: märka, hooli ja aita!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
11 770.95 €
400 annetust
40 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Igal kodul ei pea olema looma, aga igal loomal peab olema kodu.

Kodutuid, hüljatud ja väärkoheldud loomi leidub igas Eestimaa nurgas, nii ka Saaremaal. Suureks probleemiks on ka kasside kontrollimatu sigimise tagajärjel tekkinud kassikolooniad, kus levivad haigused ja mille liikmed vajavad hädasti arstiabi. Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu annab oma panuse nende probleemide lahendamiseks. Meie eesmärk on aidata kõiki abivajavaid loomi, pakkudes neile turvalist ajutist varjupaika ning otsides neile soe ja armastav päriskodu. Ühtlasi viime läbi väiksemaid ja suuremaid steriliseerimiskampaaniaid, vähendades sellega võimalike uute kassikolooniate teket.

Meie Kassikodus ja hoiukodudes ootab oma päriskodu stabiilselt 250-300 kassi. Oma uude koju kolib igal aastal 150-200 kassi.  Kõik varjupaiga loomad saavad kõik kojuminekuks vajalikud protseduurid – nad steriliseeritakse/kastreeritakse, kiibitakse, vaktsineeritakse ja tehakse parasiiditõrje. Tänavalt tulnud loomadel on tihti palju terviseprobleeme, kõigile tehakse põhjalik tervisekontroll ja vajadusel määratakse ravi. Ühtegi looma ei eutaneerita ilma meditsiinilise näidustuseta ja ilma mõjuva põhjuseta. 

MTÜ toetab ka kogu ühiskonnas loomade heaolu arendamist ning teeb kõik endast sõltuva loomadega seonduvate murede lahendamiseks. 

Kõik see nõuab väga palju raha ja tööd. Tegutseme suuresti annetuste toel, abiks on ka Saaremaa vallalt saadav lepingujärgne igakuine toetus. Peale kolme põhikohaga talitaja-perenaise oleme kõik vabatahtlikud, kogu annetustest kogunev raha läheb loomadele. Sinu annetus aitab meil päästa rohkem hädalisi – vigastatuid, nälginuid, väärkohelduid. Mida rohkem on meil raha, seda suurem on meie võimekus ja seda rohkematel loomadel on lootus meie kaudu endale soe ja armastav kodu leida.

  • 5 euro eest saame 900 g kvaliteetseid krõbinaid või 1.3 kilo kanasüdameid.

  • 10 euro eest saab ühe kiibi või 1.8 kg krõbinaid.

  • 25 euro eest saab 4 kotti pelleteid või 4.5 kg krõbinaid.

Lisainfot leiad meie kodulehelt ja meie Facebooki lehelt.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid