Eestimaa Looduse Fond „Aita kaitsta Eesti nahkhiiri!“

Eestimaa Looduse Fond „Aita kaitsta Eesti nahkhiiri!“

Kuidas su annetus aitab? »

160 annetust 6 671.76 / 12 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Tahame levitada nahkhiirte eluolu kohta teadmisi, et inimene ei kahjustaks neid looduskaitsealuseid loomi. Teie annetuste abil koostame käitumisjuhendi ning pakume otsest nõustamist inimestele, kelle hoonetes nahkhiiri leidub.

Nahkhiired varjuvad tihti suvel elumajade seina või katuse vahel ja talvel keldrites, kus inimtegevus võib neid kergesti häirida. Soovime tutvustada lihtsaid juhiseid , mida järgides ei kahjustata nahkhiiri ja säilitatakse nende varjepaigad.

Teie annetuste toel vastab Eestimaa Looduse Fondi nahkhiirte ekspert  küsimustele, käib tarvidusel kohapeal olukorraga tutvumas ja annab nõu, kuidas hooneid kasutada või renoveerida viisil, mis oleks soodne nahkhiirtele ja vastuvõetav inimestele.

Nõustamise käigus kogunevate näidete põhjal koostatakse Eesti oludesse sobiv juhend nahkhiiresõbralikule majaomanikule. Tänu teadlikkuse tõusule ning muutunud käitumisele hoitakse ära paljude nahkhiirte hukkumine ja häirimine varjepaikades.

1991. aastal asutatud Eestimaa Looduse Fondi eesmärgiks on Eesti looduse ja selle mitmekesisuse hoidmine.  ELFi looduskaitsetegevustes lõi 2013. aastal kaasa 1077 vabatahtlikku

6 671.76 / 12 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid