Toeta Teeme Ära talgupäeva!

Toeta Teeme Ära talgupäeva!

Kuidas su annetus aitab? »

84 annetust 5 858.09 / 10 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Talgupäeval saab igaüks otsustada, mis vajab ärategemist, korraldada talgud ning kutsuda teised kaasa!

Annetusi kasutame talgute stardipakettide koostamiseks ja noorte kaasamiseks talgute korraldamisse. Stardipakett on vabatahtlikele talgukorraldajatele praktiline abivahend ning tunnustus, mis jõuab talgupäeva eel ca 2000 talgujuhini üle Eesti. Noorte kaasamiseks innustame ja julgustame neid igas maakonnas talguid korraldama, seda just neile olulistel teemadel ja kutsudes teisi appi. Nii saavad üle Eesti sajad noored organiseerimiskogemuse ning tuhanded talgutel osalevad noored uusi tutvusi ja uudse kogemuse vabatahtlikust tegevusest, mis võib anda olulise tõuke edaspidisteks ettevõtmisteks oma kodukandis. 2008. aasta suurest prügikoristusaktsioonist ja 2009. aasta mõttetalgutest alguse saanud Teeme Ära talgupäev edendab vabatahtlikku tegevust ja aktiivset eluhoiakut. 2016. aasta talgupäeval korraldati üle Eesti 1986 talgut, millel osales kokku 44 372 eestimaalast.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.teemeara.ee
www.facebook.com/teemeara

 

5 858.09 / 10 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Teeme Ära talgupäeval löövad igal aastal kaasa kümned tuhanded vabatahtlikud

21.02.2017

Iga kevade esimesel laupäeval toimuvast Teeme Ära talgupäevast on saanud väärt traditsioon, kus lööb kaasa kümneid tuhandeid vabatahtlikke. Oma olulist rolli mängivad talgupäeval ka „Ma armastan aidata” keskkonna annetajad, kelle abiga saame anda hoogu juurde noorte talgutele kaasamisel. Nii saavad sajad noored organiseerimiskogemuse ning tuhanded talgutel osalevad noored uusi tutvusi ja uudse kogemuse vabatahtlikust tegevusest, mis võib anda olulise tõuke edaspidisteks ettevõtmisteks oma kodukandis. Samuti jõuavad toetajate abiga ca 2000 talgupaika stardipaketid.

2016. aasta talgupäeval korraldati üle Eestimaa 1986 talgut, millel lõi kaasa 44 372 talgulist. Talgutel osalesid ka tuhanded noored, kes ise talguid korraldasid või teiste talgutel osalesid. Noored tegi erinevais Eesti paigus ühiselt korda spordiväljakuid, mänguplatse rulaparke ning noortekeskusi, samuti sai värvilisema jume või korralikuma kuue nii mõnigi koolimaja.

Tänu partnerite, vabatahtlikele ning „Ma armastan aidata” keskkonna annetajatele jõudsid pea igasse talgupaika stardipaketid, kust leiab tarvilikku talgute korraldamiseks. Paketti olid pistetud esmaabitarbeid, ajaleht „Talguline”, mõned paarid töökindaid, suitsuandur, prügikotte, amps magusat, ohutusjuhised jmt.Tänavu peetakse talgupäeva 6. mail 2017.Talgupäeval saab igaüks otsustada, mis vajab ärategemist, korraldada talgud ning kutsuda teised kaasa.Talgupäeva meeskond tegutseb juba aasta algusest selle nimel, et panna kokku sisukas talgute stardipakett ning tugevdada noorte kaasamisevõrgustikku ning tuua seeläbi talgutele veelgi rohkem noori.

Aitäh Sulle, hea annetaja, et talgupäeva toetad!

Talgute kohta loe lähemalt aadressil www.teemeara.ee

Tagasi