Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 376 960 €
Annetajatelt 3 149 466 €
Swedbanki poolt 1 227 494 €
Toeta Teeme Ära talgupäeva!

Toeta Teeme Ära talgupäeva!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
5 858.09 €
84 annetust
10 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Talgupäeval saab igaüks otsustada, mis vajab ärategemist, korraldada talgud ning kutsuda teised kaasa!

Annetusi kasutame talgute stardipakettide koostamiseks ja noorte kaasamiseks talgute korraldamisse. Stardipakett on vabatahtlikele talgukorraldajatele praktiline abivahend ning tunnustus, mis jõuab talgupäeva eel ca 2000 talgujuhini üle Eesti. Noorte kaasamiseks innustame ja julgustame neid igas maakonnas talguid korraldama, seda just neile olulistel teemadel ja kutsudes teisi appi. Nii saavad üle Eesti sajad noored organiseerimiskogemuse ning tuhanded talgutel osalevad noored uusi tutvusi ja uudse kogemuse vabatahtlikust tegevusest, mis võib anda olulise tõuke edaspidisteks ettevõtmisteks oma kodukandis. 2008. aasta suurest prügikoristusaktsioonist ja 2009. aasta mõttetalgutest alguse saanud Teeme Ära talgupäev edendab vabatahtlikku tegevust ja aktiivset eluhoiakut. 2016. aasta talgupäeval korraldati üle Eesti 1986 talgut, millel osales kokku 44 372 eestimaalast.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.teemeara.ee
www.facebook.com/teemeara

 

Artiklid

Tänasest saab hoo sisse Teeme Ära talgupäeval osalejatele talguhundi passide väljastamine

24.04.2017

Kõik Teeme Ära talgupäeval osalevad inimesed, kes on registreerinud end talguveebis, saavad tänasest endale ametlikult talguhundi passi – talgupäeval kaasalöömist tähistava tunnuskirja, mis avab ühtlasi juurdepääsu talgupäeva partnerite eripakkumistele. Pühapäeva hommikuse seisuga oli talguveebi kirja pandud juba üle 1600 talgu rohkem kui 15 000 talgulisega. Kõik on jätkuvalt oodatud maikuu esimesel laupäeval, tänavu 6. mail peetaval üle-eestilisel Teeme Ära talgupäeval talguid korraldama või end talgulisena kirja panema aadressil www.teemeara.ee.

Loe edasi

Algas kümnes Teeme Ära talgukevad ja talgute kirjapanek 6. mai talgupäevaks

19.03.2017

Talgupäeva meeskond andis Kultuurikatlas avalöögi tänavusele talgukevadele, juba kümnendale Teeme Ära egiidi all toimuvale üle-eestilisele algatusele, mille eesmärgiks on suurendada ühiskonna sidusust ja kogukonna turvalisust ning aidata kaasa elu edenemisele Eestimaal. Kõik inimesed, vabaühendused, ettevõtted ja organisatsioonid saavad tänasest oma talguid üles märkida talguveebis aadressil www.teemeara.ee, et kutsuda eestimaalasi osalema maikuu esimesel laupäeval, 6. mail peetaval talgupäeval.

Loe edasi

Teeme Ära talgupäeval löövad igal aastal kaasa kümned tuhanded vabatahtlikud

21.02.2017

Iga kevade esimesel laupäeval toimuvast Teeme Ära talgupäevast on saanud väärt traditsioon, kus lööb kaasa kümneid tuhandeid vabatahtlikke. Oma olulist rolli mängivad talgupäeval ka „Ma armastan aidata” keskkonna annetajad, kelle abiga saame anda hoogu juurde noorte talgutele kaasamisel. Nii saavad sajad noored organiseerimiskogemuse ning tuhanded talgutel osalevad noored uusi tutvusi ja uudse kogemuse vabatahtlikust tegevusest, mis võib anda olulise tõuke edaspidisteks ettevõtmisteks oma kodukandis. Samuti jõuavad toetajate abiga ca 2000 talgupaika stardipaketid.

Loe edasi