Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 376 960 €
Annetajatelt 3 149 466 €
Swedbanki poolt 1 227 494 €
Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda!

Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
49 345.35 €
3079 annetust
50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Varjupaikades peame tagama loomade 5 vabadust: vabadus näljast ja janust, vabadus ebamugavusest, vabadus vigastustest, valust ja haigustest, vabadus väljendada liigiomast käitumist, vabadus hirmust ja kannatustest. Igapäevaselt hoolitseme ligi 100 koera, 500 kassi ja 10 pisilooma eest.

Annetused aitavad tagada lemmikloomale vajaliku hoolitsuse ja heaolu varjupaigas viibimise ajal. Annetused võimaldavad ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad lemmikud. Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii lemmikloomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud kuus koduta loomade varjupaika ja üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi ja Võru. Lisaks on meil Viljandimaal loomade heaolu keskus, mis on ajutiseks koduks väärkoheldud ja halbades tingimustes elanud lemmikutele. Oleme alates 2007. aastast aidanud üle 23 000 lemmiklooma!

  • 5 € annetuse eest saame kiibistada ja lemmikloomaregistrisse kanda ühe varjupaigalooma;
  • 10 € annetuse eest saame vaktsineerida ühe varjupaigalooma;
  • 25 € annetuse eest saame kastreerida ühe isase varjupaigakassi.

Lisainfo:

www.varjupaik.ee
www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

13 uut algust nägi jõuluvalgust

16.12.2020

Süda lihtsalt hõiskab rõõmust – suur on rõõm inimeste üle, kes aitavad ja annetavad loomade heaks!

Kolmeteistkümne koera uue alguse toetusprojekt oli meie mõistes suuremahuline, sest kõikide koerte veterinaarprotseduurid kokku maksid 1757 eurot, mis on ikka väga palju raha. Aga kui nii palju inimesi õla alla panevad, saavad mäed paigast liigutatud. Meie omalt poolt saame öelda, et pea kõik protseduurid on tehtud – ainult Tibu, kes üllatas meid kaheksa kutsikaga, ei saa veel steriliseerimisoperatsioonile minna, sest tubli koeramamma peab kutsikad üles kasvatama. Tema protseduuri võtame ette siis, kui kutsikad saavad loovutusealisteks, kuid enne seda ei saa Tibu liikuda kuhugi.

Suurest kambast oleme uued kodud leidnud üheksale koerale. Uut võimalust ootavad ja on valmis minema uutesse kodudesse Aslan ja Miki Võru ja Piper Pärnu loomade varjupaigast.

Suur, suur tänu annetajatele ilusa jõulukingituse eest!

Fotodel on koerad, kes on uutes kodudes ja kes ütlevad auh-aitäh!

Tagasi