Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 826 456 €
Annetajatelt 1 923 112 €
Swedbanki poolt 903 344 €
Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda!

Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
31 251.17 €
2347 annetust
50 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Varjupaikades peame tagama loomade 5 vabadust: vabadus näljast ja janust, vabadus ebamugavusest, vabadus vigastustest, valust ja haigustest, vabadus väljendada liigiomast käitumist, vabadus hirmust ja kannatustest. Igapäevaselt hoolitseme ligi 100 koera, 500 kassi ja 10 pisilooma eest.

Annetused aitavad tagada lemmikloomale vajaliku hoolitsuse ja heaolu varjupaigas viibimise ajal. Annetused võimaldavad ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad lemmikud. Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii lemmikloomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud kuus koduta loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi ja Võru. Oma tegevusaja jooksul oleme uutesse kodudesse aidanud üle 13 000 lemmiku!

  • 5 € annetuse eest saame kiibistada ja lemmikloomaregistrisse kanda ühe varjupaigalooma;
  • 10 € annetuse eest saame vaktsineerida ühe varjupaigalooma;
  • 25 € annetuse eest saame kastreerida ühe isase varjupaigakassi.

Lisainfo:

www.varjupaik.ee
www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid

Tegus suvi ja sügis

02.11.2020

Läbi suve ja otsapidi sügisesse on toimunud või toimuvad mitmed annetusalgatused Varjupaikade MTÜ loomade varjupaikade hoolealuste toetamiseks. On tavaks kujunenud, et uut kodu otsime me koertele ja kassidele, kellele on tehtud veterinaarsed protseduurid – kiibistamine, vaktsineerimised, sise- ja välisparasiiditõrjed ning vastavalt soole kas kastreerimine või steriliseerimine. Kui loomale on protseduurid tehtud, on tal kiirem ja suurem võimalus kodu leida. Samuti hoiame selliselt ära edaspidised mured soovimatute pesakondade pärast.

Loe edasi