Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 376 960 €
Annetajatelt 3 149 466 €
Swedbanki poolt 1 227 494 €
Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda!

Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
49 345.35 €
3079 annetust
50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Varjupaikades peame tagama loomade 5 vabadust: vabadus näljast ja janust, vabadus ebamugavusest, vabadus vigastustest, valust ja haigustest, vabadus väljendada liigiomast käitumist, vabadus hirmust ja kannatustest. Igapäevaselt hoolitseme ligi 100 koera, 500 kassi ja 10 pisilooma eest.

Annetused aitavad tagada lemmikloomale vajaliku hoolitsuse ja heaolu varjupaigas viibimise ajal. Annetused võimaldavad ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad lemmikud. Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii lemmikloomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud kuus koduta loomade varjupaika ja üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi ja Võru. Lisaks on meil Viljandimaal loomade heaolu keskus, mis on ajutiseks koduks väärkoheldud ja halbades tingimustes elanud lemmikutele. Oleme alates 2007. aastast aidanud üle 23 000 lemmiklooma!

  • 5 € annetuse eest saame kiibistada ja lemmikloomaregistrisse kanda ühe varjupaigalooma;
  • 10 € annetuse eest saame vaktsineerida ühe varjupaigalooma;
  • 25 € annetuse eest saame kastreerida ühe isase varjupaigakassi.

Lisainfo:

www.varjupaik.ee
www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Alustame aastat heade uudistega!

09.01.2020

Aasta alguses tervitame teid toredate numbritega. Jaanuari alguseks olime tegevusaja jooksul otsinud uued kodud 13 000 lemmikloomale.

13 000 on arv, mida võiks võrrelda, et pea kõikidele Haapsalu linna elanikele tuleks otsida uued kodud.

2019. aasta jooksul aitasime uutesse kodudesse 1689 lemmikut, neist 297 koera, 1374 kassi, 18 pisilooma. Kaotsiläinud lemmiku viisime oma perega kokku 740 korral (478 koera, 256 kassi, 6 pisilooma).

Meile on eriti oluline, et lemmikloomad oleksid identifitseeritavad - nii jõuavad nad kõige kindlamalt oma koju tagasi. Aasta jooksul kiibistati meie varjupaikades 1875 lemmikut. Et haigusi ennetada ja ära hoida, siis vaktsineerisime loomi 5555 korral. Lemmikloomade olukorda Eestis saame mõjutada sündivuse kontrollimisega. Soovimatute pesakondade vältimiseks on meie varjupaikadest uude koju minevad täiskasvanud lemmikud vastavalt soole steriliseeritud või kastreeritud. 2019. aasta jooksul tehti 1202 operatsiooni.

Iial ei suudaks me jõuda üksi selliste tulemusteni. See juhtub kõik ainult tänu teile, head annetajad, kes te aitate hoida ja koju jõuda. Suur, suur aitäh ja kõike head alanud aastaks!

Tagasi