Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda!

Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
49 345.35 €
3079 annetust
50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Varjupaikades peame tagama loomade 5 vabadust: vabadus näljast ja janust, vabadus ebamugavusest, vabadus vigastustest, valust ja haigustest, vabadus väljendada liigiomast käitumist, vabadus hirmust ja kannatustest. Igapäevaselt hoolitseme ligi 100 koera, 500 kassi ja 10 pisilooma eest.

Annetused aitavad tagada lemmikloomale vajaliku hoolitsuse ja heaolu varjupaigas viibimise ajal. Annetused võimaldavad ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad lemmikud. Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii lemmikloomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud kuus koduta loomade varjupaika ja üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi ja Võru. Lisaks on meil Viljandimaal loomade heaolu keskus, mis on ajutiseks koduks väärkoheldud ja halbades tingimustes elanud lemmikutele. Oleme alates 2007. aastast aidanud üle 23 000 lemmiklooma!

  • 5 € annetuse eest saame kiibistada ja lemmikloomaregistrisse kanda ühe varjupaigalooma;
  • 10 € annetuse eest saame vaktsineerida ühe varjupaigalooma;
  • 25 € annetuse eest saame kastreerida ühe isase varjupaigakassi.

Lisainfo:

www.varjupaik.ee
www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Iga-aastane kassipojahooaeg on täies hoos

27.05.2022

Mis on kassipojahooaeg? Kõlab nunnult, kuid loomakaitsjate jaoks on see üks raskemaid perioode aastas.

Kassipojahooaeg kestab tavaliselt hiliskevadest sügiseni ning sel ajal tuleb varjupaikadesse meeletult kassipoegi. Varjupaigatöötajad tegutsevad täistuuridel, sest tänavalt tulnud kassipojad on tihti nõrga immuunsusega ning vajavad ravi ja erihoolt. Juba praegu on meie hoole all 409 kassi ja teame, et see number kasvab igapäevaga jõudsalt.

  • Kassipojahooaeg ehk kasside paaritumisperiood kestab märtsist novembrini
  • Lõikamata emasel kassil tekib jooksuaeg iga 3 nädala tagant
  • Pesakonna keskmine suurus on 4-6 kassipoega
  • Emakass võib ühel hooajal toota kuni 18 järglast
  • Kassipoeg saavutab suguküpsuse ja võib ise pojad tuua juba 6 kuuselt

Igal kevadel tegeleme varjupaikades nö tulekahju kustutamisega, kuid teame, et muutus algab teavitustööst. Kuidas saad Sina aidata?

 

Toeta kassipoegi, annetades nende ravi, toidu ja vajalike hooldusvahendite jaoks SIIN

Hakka meie hoiukoduks ning paku ajutist peavarju kassiemale koos poegadega või emata poegadele. Kogu hoiuperioodi vältel on varjupaiga töötajad nii jõu kui ka jõuga abiks. Rohkem infot SIIN.

Võta loom varjupaigast. Varjupaigas ootab oma kodu suur hulk loomi, kes kõik soovivad üht - nautida kodusoojust ja oma inimese lähedust. Koduootavate loomadega saad tutvuda SIIN.

Tagasi