Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 376 960 €
Annetajatelt 3 149 466 €
Swedbanki poolt 1 227 494 €
Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda!

Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
49 345.35 €
3079 annetust
50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Varjupaikades peame tagama loomade 5 vabadust: vabadus näljast ja janust, vabadus ebamugavusest, vabadus vigastustest, valust ja haigustest, vabadus väljendada liigiomast käitumist, vabadus hirmust ja kannatustest. Igapäevaselt hoolitseme ligi 100 koera, 500 kassi ja 10 pisilooma eest.

Annetused aitavad tagada lemmikloomale vajaliku hoolitsuse ja heaolu varjupaigas viibimise ajal. Annetused võimaldavad ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad lemmikud. Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii lemmikloomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud kuus koduta loomade varjupaika ja üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi ja Võru. Lisaks on meil Viljandimaal loomade heaolu keskus, mis on ajutiseks koduks väärkoheldud ja halbades tingimustes elanud lemmikutele. Oleme alates 2007. aastast aidanud üle 23 000 lemmiklooma!

  • 5 € annetuse eest saame kiibistada ja lemmikloomaregistrisse kanda ühe varjupaigalooma;
  • 10 € annetuse eest saame vaktsineerida ühe varjupaigalooma;
  • 25 € annetuse eest saame kastreerida ühe isase varjupaigakassi.

Lisainfo:

www.varjupaik.ee
www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Leie nurrub uues kodus.

11.02.2020

Jaanuaris palusime toetada kahe kassipoja koduteed. Leiele ja Reyele said tehtud kõik tavaprotseduurid (kiibistamine, vaktsineerimised ja parasiiditõrjed).

Lisaks sai emane kassike Leie steriliseeritud. Isane Reye oli ühe laskunud munandiga ning teda ootas ees keerulisem operatsioon, et kõhuõõnest laskumata munand eemaldada. Operatsiooni käigus selgus, et poisslapsel oli väga harva esinev anomaalia – üks munand oligi täiesti puudu. Otsiti teist kõikide tänapäevaste veterinaarseadmetega, aga mida pole, seda pole. Operatsiooniga sai asi vähemalt selgeks.

Leie on jõudnud juba oma uude koju, kus ta rõõmustab oma pere inimesi. Viljandi varjupaiga kassitoas oli ta veidi uje ja igale sisenejale vastu ei jooksnud. Sel imehetkel, kui Leie välja valiti, oli kassitoas täielik värvigalerii igat karva kassidest. Oli küll erilisemaid punaseid ja valgeid ja kolmevärvilisi, kuid ometi oli just meie kõige tavalisem triibik Leie see, kes suutis leida inimesega ühise keele ja ta ära võluda. Tema nurr kostab nüüd üle uue kodu.

Reye viibib veel hetkel varjupaigas, sest talle määrati järelravi. Kui see saab tehtud, siis ootab tedagi juba uus kodu.

Aitäh, teile, head annetajad! Tänu teile sünnivad meie varjupaikades väikesed imed.

 

Tagasi