Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Kuidas su annetus aitab? »

3490 annetust 44 594.01 / 50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Iga päev hoolitseme oma varjupaikades üle 60 koera, ligi 400 kassi ja paarikümne pisilooma eest, kelle ülalpidamine on võimalik ainult tänu annetustele, sest kohalikud omavalitsused tasuvad leitud looma esimese 14 varjupaigapäeva eest.

Sinu annetus tagab loomale vajaliku hoolitsuse kogu varjupaigas viibimise aja vältel, lisaks sellele võimaldab ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad loomad.

Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii loomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, Virumaa ja Võru. Igal aastal leiame kodu pea 2000le loomale.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.varjupaik.ee

https://www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

44 594.01 / 50 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Kui palju loomi on leidnud kodu?

13.11.2017

Varjupaikade MTÜ on tegutsenud kümme aastat. Selle aja jooksul oleme leidnud uued kodud 9591-le lemmikloomale! Annetuskekkonnas oleme kogunud raha põhiliselt steriliseerimis- ja kastreerimisoperatsioonide jaoks, et loom saaks uues kodus võimalikult probleemivabalt alustada, muretsemata soovimatult sündivate pesakondade pärast. Samuti oleme abi saanud mitmetele loomadele kes vajavad erakorralist operatsiooni terviseprobleemide tõttu. Ainult tänu annetustele saame oma varjupaikades loomi hoida kauem kui seaduses ettenähtud 14 päeva, neid ravida ning uued kodud leida. Aitäh kõikidele, kes meie tegevust toetavad!

9591 lemmiklooma on päris suur number ja selle puhul võiks iga annetaja endale tunnustavalt õlale patsutada, on see ju meie kõikide ühine töö ja panus! Aga mitte ainult kojusaanute arv ei näita meie ja teie, head annetajad, töö tulemuslikkust, vaid ka fakt, et aasta- aastalt jõuab varjupaikadesse ühe vähem koeri.

Vaatamata sellele ei paista meie töö otsa lõppevat, seega vajame teie toetust ja abi iga päev! Juba lähikuudel loodame teha siia blogisse uue sissekande, et teatada kümnetuhandenda lemmiklooma kojuminekust, püsige lainel!

Fotol saksa lambakoer Rix, kelle tõsine kõrvahaigus sai operatsiooni teel kõrvaldatud tänu annetuskeskkonnas tehtud annetusalgatuse. Rix leidis kohe pärast operatsiooni endale ka uue kodu!

 

 

Tagasi