Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Kuidas su annetus aitab? »

3490 annetust 44 594.01 / 50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Iga päev hoolitseme oma varjupaikades üle 60 koera, ligi 400 kassi ja paarikümne pisilooma eest, kelle ülalpidamine on võimalik ainult tänu annetustele, sest kohalikud omavalitsused tasuvad leitud looma esimese 14 varjupaigapäeva eest.

Sinu annetus tagab loomale vajaliku hoolitsuse kogu varjupaigas viibimise aja vältel, lisaks sellele võimaldab ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad loomad.

Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii loomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, Virumaa ja Võru. Igal aastal leiame kodu pea 2000le loomale.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.varjupaik.ee

https://www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

44 594.01 / 50 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Mõmmi naeratab jälle!

25.02.2019

Mõmmi naeratab jälle ja seda tänu lahketele annetajatele. Iga inimene teab, kui õudne võib olla hambavalu ja nii sai Mõmmi palve tema hammaste ravi toetamiseks ülikiire tagasiside.

Hammaste korrastamiseks vajalik raha sai kokku ühe päevaga. Operatsioon läks edukalt - eemaldati 5 juba lagunenud ja põletikus hammast, et koer ei peaks edaspidi tundma valu ning mured suus ei laieneks. Lisaks jätkus annetustest ka üldvereprooviks, mis kinnitas, et Mõmmi peaks igati terve ja kraps poiss olema. Nüüd ongi see suure südamega koerake oma uue elutee alguses ja valmis koju minema. Mõmmiga saate isiklikult tutvust teha Pärnu loomade varjupaigas, info koera kohta leiate https://varjupaik.ee/loomad/45921. Täname kõiki, kes annetasid Mõmmi protseduurideks!

Tagasi