Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Kuidas su annetus aitab? »

3490 annetust 44 594.01 / 50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Iga päev hoolitseme oma varjupaikades üle 60 koera, ligi 400 kassi ja paarikümne pisilooma eest, kelle ülalpidamine on võimalik ainult tänu annetustele, sest kohalikud omavalitsused tasuvad leitud looma esimese 14 varjupaigapäeva eest.

Sinu annetus tagab loomale vajaliku hoolitsuse kogu varjupaigas viibimise aja vältel, lisaks sellele võimaldab ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad loomad.

Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii loomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, Virumaa ja Võru. Igal aastal leiame kodu pea 2000le loomale.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.varjupaik.ee

https://www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

44 594.01 / 50 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Ole minu kangelane!

02.02.2016

Me kõik oleme unistanud sellest, et teha midagi tõeliselt tähtsat, muuta midagi ühiskonnas soovitud suunas või päästa kellegi elu. Ma Armastan Aidata keskkond on muutnud kangelastegude sooritamise lihtsamaks kui kunagi varem.

Hiljaaegu tõi Eesti Loomakaitse Seltsi vabatahtlik Nadežda Gavrikova Paldiskist ära sinna omaniku poolt «unustatud» koera koos 6 äsjasündinud kutsikaga. Kahjuks olid selleks ajaks 3 beebit juba surnuks külmunud, ülejäänud kolm koos ema Clairega kosuvad Pärnu varjupaigas. 

Nadja tegi õnnetu pere aitamiseks annetusalgatuse, mis kogus vähem kui 24 tunniga kosmilisena tundunud summa!

See raha võimaldab Varjupaikade MTÜl vaktsineerida ja kiipida kutsikad enne neile uute kodude otsimist ning vaktsineerida, kiipida ja steriliseerida emakoera, et tulevikus soovimatuid pesakondi vältida. 

Nende koerte, nagu ka varjupaigatöötajate silmis on Nadja ja kõik need, kes toetasid tema annetuslagatust, tõelised kangelased, elupäästjad. Aitäh teile, kutsikate käekäiguga lähemalt saate end kurssi viia alljärgnevatel Vimeo linkidel:

https://vimeo.com/153624914

https://vimeo.com/153608000

nagu ka Varjupaikade MTÜ Facebooki lehel https://www.facebook.com/VarjupaikadeMTY/?fref=ts

Tagasi