Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Varjupaikade MTÜ „Igale loomale kodu!“

Kuidas su annetus aitab? »

3490 annetust 44 594.01 / 50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Iga päev hoolitseme oma varjupaikades üle 60 koera, ligi 400 kassi ja paarikümne pisilooma eest, kelle ülalpidamine on võimalik ainult tänu annetustele, sest kohalikud omavalitsused tasuvad leitud looma esimese 14 varjupaigapäeva eest.

Sinu annetus tagab loomale vajaliku hoolitsuse kogu varjupaigas viibimise aja vältel, lisaks sellele võimaldab ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad loomad.

Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii loomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, Virumaa ja Võru. Igal aastal leiame kodu pea 2000le loomale.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.varjupaik.ee

https://www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

44 594.01 / 50 000.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Rosé on väga õnnelik ja hüppab suurest rõõmust

29.04.2019

Rosé on uues kodus ja oma rõõmsa karglemisega avaldab ta siirast tänu kõikidele, kes teda aitasid.

Rosést oli päris keeruline head pilti saada, sest ei mallanud ta enam hetkegi paigal püsida. See oli ju täitsa loomulik, kui ees ootas kodutee ja päris oma kodu. Koera hing hüppas rõõmust ja seda tegid ka ta jalad ning saba oli nagu propeller, mis tahtis ta õhku tõsta. Tänu heade inimeste annetsustele sai Rosé kojuminekuks ette valmistatud. Veel oli vaja veidike kannatust ja aprillis leidsimegi talle uue kodu. Nüüd on varjupaiga tolm käppadelt pühitud - koerapreili on hoopis tore seltsiline ja taluemand Viljandimaal. Suur tänu annetajatele ja ela hästi Rosé!

Tagasi