Varjupaikade MTÜ „Aita loom koju!“

Varjupaikade MTÜ „Aita loom koju!“

Kuidas su annetus aitab? »

609 annetust 8 325.64 / 7 200.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eestis on palju kodutuid loomi, sest inimesed ei steriliseeri/kastreeri oma loomi piisavalt, hülgavad loomad majanduslikesse raskustesse sattudes või jätavad looma kiibistamata, mistõttu pole teda kadumisel võimalik leida.

Sinu annetuse abil saame ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad loomad. Lisaks steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik.

Näiteks 10-eurose toetuse eest saame kiipida või vaktsineerida ühe looma, 30 euro eest saame steriliseerida ühe või kastreerida kaks kassi.

Annetuste toel oleme tänaseks leidnud uue kodu juba üle 3000 loomale.

Seitse aastat tegutsenud Varjupaikade MTÜ-sse on koondunud viis kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Pärnu, Viljandi, Virumaa, Võru ja Valga. 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.varjupaik.ee

https://www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

8 325.64 / 7 200.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Elumuutvad annetusalgatused

23.09.2015

Emotsionaalne inimene on rikas inimene. Iga tundevirvendus - rõõm ja kurbus, kaastunne ning soov aidata annab meie isiksusele midagi juurde. Rikas ja tark on see, kes suudab oma head soovid tegudeks vormida. Kodutute loomade pidid on alati mingil moel nukrad, kuid igaühel meist on võimalus mitte pildi juurde kurvastama jääda vaid teha midagi olukorra muutmiseks.

Paljudel inimestel on kodus juba loomad olemas, paljude elustiil ei võimalda endale lemmklooma võtta, kuid iga inimese võimuses on aidata mõni loom koju. Ma Armastan Aidata on keskkond, mis koondab südamlikke ja abivalmis inimesi ning läbi ühise tegevuse pakub võimalust headust suurendada. Kui sul on tulemas mõni tähtpäev ja kingitused ei ole sulle eluliselt vajalikud, saad kaasata oma sõbradki aitamisse, paludes neil toetada sinu annetusalgatust. 

Just niisuguste annetusalgatustega on teie ette tulnud  Liina Randpere, Riina Solman, veterinaar Helen Valk ja vabatahtlik Marika Algpeos ning Varjupaikade MTÜ töötaja Mari Hagi. Iga sellise algatuse tulemusena on ühe looma elukvaliteet tundmatuseni muutunud.

Liina poolt annetusalgatuse korras aidatud kass nurrub oma uues kodus alates 30.maist, Riina soosik koer Kirsika sai koju aprilli lõpus. Viljandi veterinaar Helen kirjutas oma annetusalgatuses: »Öeldakse, et juhused ei ole - kõik toimub põhjusega. Küllap siis oli ette nähtud ka see, et minust saab kaitseingel sellele vaprale noorele kassile, kellel võiks ees seista pikk ja ilus elu» Täpselt nii juhtuski, kass Kati elab ilusat kassielu uues kodus 1.aprillist.

Aidatud loomadest asub hetkel veel varjupaigas Marika kaitsealune Blacky, kuid tema elukvaliteet on operatsiooniga kordades tõusnud. Mari poolt toetatud kutsikas Juli on samuti õnnelikult uues kodus juuli lõpust. 

Kas pole hea tunne teada, et sinu annetus ei lähe suurde ühisesse katlasse, vaid sa tead looma, keda oled aidanud ja soovi korral saad ka hiljem tema käekäiguga kursis olla? Inimesele väike asi, kuid loomale- kogu elu. 

Me täname kõiki, kes osalenud annetusalgatustes!

Tagasi