Varjupaikade MTÜ „Aita loom koju!“

Varjupaikade MTÜ „Aita loom koju!“

Kuidas su annetus aitab? »

609 annetust 8 325.64 / 7 200.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eestis on palju kodutuid loomi, sest inimesed ei steriliseeri/kastreeri oma loomi piisavalt, hülgavad loomad majanduslikesse raskustesse sattudes või jätavad looma kiibistamata, mistõttu pole teda kadumisel võimalik leida.

Sinu annetuse abil saame ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad loomad. Lisaks steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik.

Näiteks 10-eurose toetuse eest saame kiipida või vaktsineerida ühe looma, 30 euro eest saame steriliseerida ühe või kastreerida kaks kassi.

Annetuste toel oleme tänaseks leidnud uue kodu juba üle 3000 loomale.

Seitse aastat tegutsenud Varjupaikade MTÜ-sse on koondunud viis kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Pärnu, Viljandi, Virumaa, Võru ja Valga. 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.varjupaik.ee

https://www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

8 325.64 / 7 200.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid

Elumuutvad annetusalgatused

23.09.2015

Emotsionaalne inimene on rikas inimene. Iga tundevirvendus - rõõm ja kurbus, kaastunne ning soov aidata annab meie isiksusele midagi juurde. Rikas ja tark on see, kes suudab oma head soovid tegudeks vormida. Kodutute loomade pidid on alati mingil moel nukrad, kuid igaühel meist on võimalus mitte pildi juurde kurvastama jääda vaid teha midagi olukorra muutmiseks.

Loe edasi