Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 713 787 €
Annetajatelt 3 339 338 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Eesti Vähiliit: terve Eestiga vähi vastu!

Eesti Vähiliit: terve Eestiga vähi vastu!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
6 753.86 €
179 annetust
250 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Me kõik teame inimesi, kes on pidanud võitlust vähiga. See raske haigus on puudutanud meid kas kaugemalt või lähemalt.

Eestis haigestub vähki ligikaudu 9 000 inimest aastas ja kahjuks umbes 4000 inimest sureb vähi tõttu. Umbes 30-40% vähijuhtudest saaksime ära hoida oma eluviise tervislikumaks muutes. Haiguse varajasel avastamisel on enam kui 50% vähkidest tänapäeval tervistavalt ravitavad.

Eesti Vähiliidu mobiilsed diagnoosikabinetid on aastatega aidanud paljudel inimestel ennetada ja varakult avastada vähki. Oleme jõudnud tõdemuseni, et kõige efektiivsemad oleme patsientidele võimalikult lähedal olles: eeskätt väikestes linnades ja maakohtades, kus vastavaid eriarste ei ole. 

Vähiliit soovib soetada mobiilse kompuutertomograafi, mis aitab avastada vähki varajases staadiumis. Uus aparaat võimaldab nii kopsuvähi sõeluuringut kui ka teisi eriarstide määratud uuringuid teha inimese elukoha lähedal, väljaspool suurlinnu. Kompuutertomograafia, mis tagab patsiendile madala kiirgusdoosi, on asendamatu vähi diagnostikas ning väga efektiivne ka  ägedate haigusjuhtude ja suurte traumade korral.

Nii on vähki võimalik avastada enne sümptomite ilmnemist ja tänu sellele alustada ravi väga varajases staadiumis. Kui iga eestimaalane näeb kompuutertomograafi vajalikkust onkoloogiliste haiguste diagnostikas saame päästa sadu inimelusid.

Sinu annetus aitab kaasa, et vajalikke uuringuid saaks teha kodukohale veelgi lähemal ja avastada vähk võimalikult varases staadiumis.

Oleme tänulikud iga annetuse eest!

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid