Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 739 467 €
Annetajatelt 3 365 018 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Eesti Vähiliit: terve Eestiga vähi vastu!

Eesti Vähiliit: terve Eestiga vähi vastu!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
9 169.88 €
201 annetust
100 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eesti Vähiliidul on eesmärk osta mobiilne kompuutertomograaf. 2022. aastal käivitas Vähiliit  kampaania mobiilse kompuutertomograafi soetamiseks, mis võimaldab nii kopsuvähi sõeluuringut kui ka teisi eriarstide määratud kompuuteruuringuid teha inimese elukoha lähedal, väljaspool suurlinnu ja meditsiinikeskusi. Mobiilne kompuutertomograaf aitab avastada vähki varajases staadiumis.

Kompuutertomograafia, mis tagab patsiendile madala kiirgusdoosi, on asendamatu vähi diagnostikas ning väga efektiivne ka  ägedate haigusjuhtude ja suurte traumade korral. Kompuutertomograafia saab teha vaid mõnekümne sekundiga inimese kehast kihilisi ülesvõtteid. Nii saab kiiresti ja tõhusalt läbi uurida suuri kehapiirkondi ja avastada potentsiaalselt eluohtlikke seisundeid. Vähki on võimalik avastada enne sümptomite ilmnemist ja tänu sellele alustada ravi väga varajases staadiumis kui on võimalik vähist tervistuda. 

Mobiilne kompuutertomograaf hakkab sõitma mööda Eestimaad, et kiirendada inimeste õigeaegset jõudmist arsti juurde. Kahjuks enamikes Eesti väikelinnades erialaarstide vastuvõtte ei toimu ja inimesed ei pääse õigeaegselt arsti juurde.

Hoolitseme üksteise eest, sest ainult üheskoos suudame muuta maailma paremaks. Kõige suurem väärtus on inimene, terve Inimene. 

Sinu annetus aitab kaasa, et vajalikke uuringuid saaks teha kodukohale veelgi lähemal ja avastada vähk võimalikult varases staadiumis. Oleme tänulikud iga annetuse eest!

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Artiklid