Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 739 467 €
Annetajatelt 3 365 018 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Lahendus.net: Tasuta vaimse tervise e-nõustamine!

Lahendus.net: Tasuta vaimse tervise e-nõustamine!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
11 420.66 €
355 annetust
15 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Lahendus.net pakub kodulehel lahendus.net tasuta vaimse tervise e- nõustamist. Abivajajatel on võimalus jääda anonüümseks ning tänu internetipõhisusele saavad inimesed abi küsida olenemata asukohast. Meie poole võib pöörduda ükskõik millise vaimse tervise alase probleemiga, ükski mure ei ole liiga väike!

Ooteaeg psühholoogi/psühhiaatri poole pöördumisel võib olla mõne kuu pikkune. Meie vastame esimesele murekirjale 3 päeva jooksul ning abivajaja soovi korral jätkame kirjavahetust. Seega ei ole tegu foorumi- ega küsimus-vastus tüüpi platvormiga, vaid me pakume üks-ühele kirja teel vahendatud pikaajalist nõustamisteenust.

Meie nõustajateks on Tallinna ja Tartu Ülikooli vanemate kursuse psühholoogiaüliõpilased ja vilistlased, keda juhendavad kogenumad nõustajad. Meie eesmärk on kvaliteetse nõustamisteenuse pakkumine ja selleks on oluline nõustajate juhendamine, mille käigus juhendaja toetab, annab tagasisidet ning aitab kogemusest õppida.

Iga annetusega aitate meil pakkuda nõustajatele kvaliteetset juhendamist, mille tulemusel saavad meie nõustajad pakkuda üha kvaliteetsemat abi!

  • 5-eurose annetusega on võimalik Lahendus.netil kirjutada oma Facebooki lehele üks vaimse tervise alast infot jagav postitus, mis jõuaks kõikide meie Facebooki lehe jälgijateni ning vähemalt 1000 teise kasutajani Facebooki keskkonnas. Jagame postitust ka meie kodulehel.
  • 10-eurose annetuse toel saame soetada mitukümmend Lahendus.neti infoflaierit, millel jagatake infot vaimse tervise kohta.
  • 25-eurose annetusega on meil võimalik korraldada laiemale avalikkusele suunatud kindlat vaimse tervise teemat käsitlev maailmakohvik (nt teemal stress, ärevus, motivatsioon).

http://lahendus.net

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Loe lähemalt siit.

Artiklid