Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 680 460 €
Annetajatelt 3 306 011 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Lahendus. net: "Aita pakkuda kvaliteetset tasuta internetipõhist psühholoogilist nõustamist!"

Lahendus. net: "Aita pakkuda kvaliteetset tasuta internetipõhist psühholoogilist nõustamist!"

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
1 443.14 €
73 annetust
9 600.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Lahendus.net pakub tasuta internetipõhise psühholoogilise nõustamise teenust. Kirjutajatel on võimalus jääda anonüümseks ning tänu internetipõhisusele saavad inimesed abi küsida olenemata asukohast.

Oleme tihti esimene sammu inimese ja psühholoogi/psühhiaatri vahel: kirjutatakse näiteks siis, kui arsti juurde pöördumiseks pole julgust või ei teata, kuhu ja kelle poole enda probleemiga üldse minna võiks.

Ooteaeg psühholoogi/psühhiaatri poole pöördumisel võib olla mõne kuu pikkune. Meie nõustajad vastavad kirjadele 3-4 päevaga, mis sobib kiirete küsimuste korral ideaalselt.

Meie eesmärk on alati olnud kvaliteetse nõustamisteenuse pakkumine ja selleks on oluline nõustajatele pakutav supervisioon, mille käigus kutseline psühholoog nõustajaid toetab, tagasisidet annab ning kogemusest õppimist juhendab.

Annetustest kogutava rahaga saame

  1. Arendada uut veebilehte. Vana koduleht on paratamatult ajale jalgu jäänud ning soovime luua tänapäevase ja kasutajasõbraliku keskkonna, kus igaüks mugavalt ja kiirelt abi saaks küsida.

  2. Pakkuda koolitusi nii Lahendus.net vabatahtlikele lahendajatele kui ka teistele soovijatele (näiteks psühholoogiatudengid). Võimalikult kvaliteetse teenuse pakkumiseks on vaja pidevat väljaõpet.

  3. Korraldada avalikke üritusi, et jõuda võimalikult paljude inimesteni. Näiteks korraldame mitu korda aastas Maailmakohvikuid, kus inimesed saavad hubases õhkkonnas arutleda väga erinevate teemade üle nagu motivatsioon, ärevus või masendus. Ühiselt neil teemadel mõtisklemine pakub osalejatele tuge ning võimalust näha, et enda murega ei olda üksi.

2015. aastal sai Lahendus.net tunnustatud vabatahtlike kaasajana.

https://lahendus.net/

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja.

Artiklid

MTÜ Lahendus.net sügis ja talve algus!

31.01.2019

Head toetajad! MTÜ Lahendus.neti sügis ning talve algus on möödunud väga aktiivselt! Ma annan Teile väikese ülevaate meie peamistest sündmustest ning sellest, kuhu annetajate raha on sel poolaastal peamiselt läinud.

Loe edasi