Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 294 353 €
Annetajatelt 3 066 859 €
Swedbanki poolt 1 227 494 €
Tallinna ja Harjumaa Autismiühing: "Toetame peredele vajalikke tugigruppe ja suvelaagrit".

Tallinna ja Harjumaa Autismiühing: "Toetame peredele vajalikke tugigruppe ja suvelaagrit".

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
6 029.72 €
244 annetust
6 149.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Tallinna ja Harjumaa Autismiühing korraldab igal kuul eesti-ja venekeelseid tugigrupikohtumisi autismispektrihäirega inimeste pereliikmetele.

Soovime, et meie tugigrupid oleks kättesaadavad kõikidele huvilistele, kuid tihti pole erivajadusest lähtuvalt võimalik leida autistlikele lastele ja noortele hoidjat. Aasta jooksul korraldame 12 tugigruppi ning nende toimumise ajal tahame pakkuda lapsehoiuteenust kuni 10-le autismispektrihäirega lapsele ja noorele.

Tallinna ja Harjumaa Autismiühing on loodud 2013. aastal ning kuulub üle-eestilisse katusorganisatsiooni, Eesti Autismiühingusse. Oma tegevuse jooksul oleme korraldanud juba  hugaliselt tugigruppe, perepäevad, suvelaagrid ning õppekäigu Tallinna lennujaama autismispektri häirega lastele ja noortele. Tallinna ja Harjumaa Autismiühing teeb aktiivselt koostööd erinevate haridus- ja rehabilitatsiooniasutustega ning kaasab oma tugigruppidesse nende spetsialiste.

Annetused aitavad meil tagada piisava arvu tegevusjuhendajate olemasolu tugigruppides ja suvelaagris, samuti võimaluse kutsuda tugigrupi kohtumistele esinema oma ala parimaid autismivaldkonna spetsialiste. 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.autismtallinn.ee
https://et-ee.facebook.com/autismtallinn

Tallinna ja Harjumaa Autismiühingu plaanid 2017. aastaks

03.02.2017

Head annetajad! Oleme astunud rõõmsalt uude aastasse, jagame lahkelt ka Teiega oma plaane, mida oleme teinud 2017.. aastaks

31. jaanuaril toimus koostöös Tallinna lennujaamaga autismispektri häirega laste ja noorte õppekäik lennujaama, mille käigus tehti läbi kõik lendamiseks vajalikud lennujaama-protseduurid.

Ajavahemikul veebruarist- detsembrini viime läbi tugigruppe erinevatel teemadel.

Suvel korraldame teie kaasabil ühe suvelaagri autismispektri häirega lastele ja noortele, samuti Tallinna ja Harjumaa Autismiühingu suvise perepäeva.

 

 

Tagasi