Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 713 787 €
Annetajatelt 3 339 338 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Eesti Inimõiguste Keskus: toeta vabadusi ja seisa inimõiguste eest!

Eesti Inimõiguste Keskus: toeta vabadusi ja seisa inimõiguste eest!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
1 274.00 €
35 annetust
10 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Inimõiguste keskus teeb iga päev tööd, et Eestis austataks kõiki inimesi ja nende inimväärikust. Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui täna lükkame inimõiguste toetamise edasi, siis võime leida ennast mõne aasta pärast olukorras, kus meie enda õigused on ohus ja saavutatu tagasi pööratud.

Aitame strateegiliselt sihitud kohtuvaidlustega eakatel ja puuetega inimestel oma võrdseid õigusi kaitsta tööturul, koolis ja mujal. Vanus, puue või päritolu ei tohi olla takistus töö saamisel. Toetame samast soost paare ja nende peredes kasvavaid lapsi, et nende perekonnaelu oleks turvaline ning kaitstud. Toetame neid, et saavutada õigusselgus olukorras, mis on tekkinud kooseluseaduse rakendusaktide puudumisest. Panustame, et riik ja ettevõtted ei kasutaks ülemääraselt ning kurjalt meie isikuandmeid, seistes vastu lausjälitusele.

Sinu annetusega maksame kohtuvaidluste kulusid ja sekkume suure mõjuga olukordades, kui inimõigused on ohus või on võimalus olukorda paremaks muuta.

Liitu inimestega, kes juba inimõigusi toetavad! Seisame koos turvalise ja võrdse ühiskonna eest!

Vaata lisaks: humanrights.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Artiklid