Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Eesti LGBT Ühing: Aita luua turvalist ja sõbralikku Eestit

Eesti LGBT Ühing: Aita luua turvalist ja sõbralikku Eestit

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
9 013.72 €
235 annetust
10 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eesti LGBT Ühing töötab koos sinuga selle nimel, et igal inimesel - sõltumata tema soost või seksuaalsest identiteedist - oleks Eestis hea elada. Sinu annetus tagab, et abivajajad saavad nõu ja tuge just siis ja just seal, kus seda parasjagu kõige rohkem vaja on.

Kas teadsid, et

  • 68% LGBT+ õpilastest on koolis kogenud vaimset vägivalda oma seksuaalsuse, soo või soolise eneseväljenduse tõttu? Koos saame luua tuleviku, kus ükski noor ei pea koolis hirmu tundma. 
  • 84% LGBT+ inimestest tunneb, et vaen ja eelarvamused on Eestis suurenenud poliitikute ja riigivalitsejate õhutusel? Sinuga koos saame näidata, et sellisel käitumisel ei ole meie riigis kohta. 
  • meie poole pöörduvad LGBT+ inimeste vanemad, õpetajad ja sõbrad, kes soovivad oma lähedasi mõista ja toetada? Sinu annetus aitab peresid ja kogukondi.

Aitäh, et toetad sõbralikuma ühiskonna loomist! Saad veelgi abiks olla, kui jagad seda projekti oma sõpradega ja räägid, miks sina heatahtlikuma ja turvalisema tuleviku eest seisad.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Suur aitäh suvisele suurannetajale!

11.08.2021

Kui olime suvel puhkusel, olime endamisi valmis vajadusel igasugustele uudistele reageerima (nt eelmisel aastal peatas keset suve üks minister meie rahastuse). Küll aga ei olnud me kuidagi valmis teateks, et keegi hea inimene on meile annetanud 5000€!

Suur-suur aitäh anonüümsele heategijale! Sinu abiga muudame Eesti koolid LGBT+ õpilastele turvalisemaks ning pakume LGBT+ inimestele ja nende lähedastele neile vajalikku abi ja tuge.

Siiras ja südamlik tänu ka kõigile teistele, kes annetustega meie tööd toetavad ja Eesti tulevikku panustavad! See suur suvine annetus jõudis meieni läbi "Ma armastan aidata" keskkonna, kus igaüks saab lihtsalt ja turvaliselt meile (püsi)annetuse teha. Sama saad teha ka meie kodulehel lgbt.ee.

Tagasi