Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 753 485 €
Annetajatelt 3 379 036 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Heateo Sihtasutus: aita ühiskonnas suurt muutust loovatel ideedel kasvada

Heateo Sihtasutus: aita ühiskonnas suurt muutust loovatel ideedel kasvada

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
7 720.00 €
17 annetust
15 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Kõik algatused, mis lahendavad mõnda ühiskonna olulist valupunkti, sünnivad väikesest ideest ja vajavad keskkonda, kus kasvada ja areneda ning inimesi, kes neisse usuvad ja neid toetavad. Tänu sinu annetusele saame toetada algatusi, mis loovad ühiskonnas positiivset muutust ning on suure mõjuga.

Ühiskonnas on mitmeid valusaid teemasid, mis vajavad tähelepanu. Näiteks vaimne tervis, vanemlikud oskused, koolikiusamine või eakate üksildus. Oluline on neid probleeme märgata ning ellu kutsuda uuenduslikke ja tõhusaid lahendusi. 

Heateo Sihtasutus on ühtepidi kasvulava, kus ühiskondlikku muutust loovad algatused saavad toetust ning teistpidi kogukond inimesest, kes algatuste vedajatele hoogu annavad - kaasamõtlejate, vabatahtlike ja toetajatena. Oma 20 tegevusaasta jooksul oleme käivitanud mitmeid olulisi algatusi ning toetanud kümnete vabaühenduste kasvamist ja laienemist. Nende hulgas on Noored Kooli, Kiusamisvaba Kool, Asendusõpetajate programm ja Uuskasutuskeskus. 

Toeta Heateo Sihtasutust, et teravad ühiskondlikud probleemid leiaksid mõjusad lahendused.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid