Ootame annetuskeskkonda uusi liikmeid

16.01.2017

Ootame uusi liikmeid „Ma armastan aidata“ annetuskeskkonda. Annetuskeskkond on mõeldud meie elu paremaks muutvatele mittetulundusühingutele ja sihtasutustele, kes koguvad oma eesmärkide saavutamiseks annetusi.

Kogu info annetuskeskkonnaga liitumise kohta on võimalik leida kodulehel https://www.armastanaidata.ee/liitumine. Taotluste puhul hinnatakse kandideeriva projekti või tegevuse sisu, oodatavaid tulemusi ja mõju, samuti kandideeriva organisatsiooni seniseid kommunikatsioonitegevusi ning tulevikuplaane. Annetuskeskkonda kandideerimisperiood kestab kuni 6.veebruarini.

Ma armastan aidata“ annetuskeskkond ühendab heategevuslikke organisatsioone, mis aitavad edendada Eesti elu erinevates valdkondades. Annetuskeskkonna kaudu saab iga inimene anda oma panuse heategevusorganisatsioonide toetuseks annetades oma raha, aega või Swedbanki preemiapunkte. Südamelähedase organisatsiooni saab valida neljast valdkonnast – lapsed ja pered, tervis ja toimetulek, loomad ja loodushoid, haridus ja võrdsed võimalused. Praegu kuulub annetuskeskkonda 41 erinevat organisatsiooni.

„Ma armastan aidata“ annetuskeskkonna lõid 2008. aastal Heateo Sihtasutus ja Swedbank. Swedbanki ja annetajate koostööl on  keskkonnas tänaseks kogutud peaaegu 1,3 miljonit eurot. 

Küsimuste korral võib pöörduda:
Kärt Kaasik
Heateo SA kommunikatsioonispetsialist
+372 5367 0954
kart@heategu.ee

Tagasi