Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
3 595 029 €
Annetajatelt 2 600 887 €
Swedbanki poolt 994 142 €
Eesti Skautide Ühing: toeta noorte initsiatiivi ja aita kaasa kogemuste saamisele

Eesti Skautide Ühing: toeta noorte initsiatiivi ja aita kaasa kogemuste saamisele

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
1 181.02 €
24 annetust
6 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eesti Skautide Ühing on ellu kutsunud projekti “Mõtetest tegudeni”, et anda noortele teadmisi ja kogemusi, kuidas oma ideid ellu viia.

Projekti raames toetatakse noorte enda algatusi – ideid, mille teostamiseks noored toetust küsivad, on erinevaid (üksusele vajaliku matkavarustuse hankimine, üksuse sümboolika hankimine, laagrite korraldamine ning välislaagrites osalemine), kuid tingimuseks on noorte enda initsiatiiv ja aktiivne pealehakkamine - nad peavad välja mõtlema idee, uurima välja hinnad, esitama nõuetekohase taotluse, planeerima, eelarvestama ning rahastuse saades ka idee ellu viima. Kogu protsessi käigus saavad nad väärtusliku kogemuse edaspidiseks – kuidas põhjendada oma soove ja leida toetust idee teostamiseks.

Me leiame, et noorte initsiatiivi tuleb julgustada, neile tuleb anda lisateadmisi ja võimaldada turvalises keskkonnas oma ideid ellu viia. See annab noorele eduelamuse, väärtusliku kogemuse kogu eluks ning julguse ka edaspidi väljakutseid vastu võtta.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Lisainfo:

Sünnipäevakampaania

02.06.2022

Eesti Skautide Ühing saab 10. juunil 27-aastaseks! Suurt sünnipäevapidu me sel aastal ei korralda, küll aga on igaühel võimalus meiega koos sünnipäeva tähistada, kingitusi teha ja meilt kingitusi (sokke) saada.

Eesti Skautide Ühingul on annetamiskeskkonnas üleval projekt, mille raames kogume annetusi noorte initsiatiivi elluviimiseks. Esimese projekti, mille toetamiseks välja valisime, autoriks on Tartu noor Kärt (TSGM). Projekti eesmärgiks on tugevdada koroonakriisi tõttu nõrgenenud salgavaimu, et üheskoos Lõuna-Koreasse Maailmalaagrisse minnes oleks tugev võrgustik, kellega koos ühiseid elamusi koguda. Projektist täpsema ülevaate teeme suve lõpus, kui projekt on ellu viidud ja uued kogemused omandatud. 

Selleks, et meil oleks ressursse ettevõtmisi toetada, kutsume sünnipäevakuu raames toetama meie projekti annetuskeskkonnas. SÜNNIPÄEVAKUU PUHUL JAGAME KA ISE KINGITUSI. Just nimelt! Iga 25-eurose annetuse eest kingime meie Sulle vastu ühe paari üliägedaid ESÜ sokke ja nii terve kuu. (PS, sobivad valid endale ise ESÜ e-poest välja).

Kuidas osaleda?

Oleme väga tänulikud, kui aitad meil sel viisil sünnipäeva tähistada – tea, et Sinu panus läheb noorte arengusse, ehk investeerid meie kõigi tulevikku.
Kui soovid aga igakuiselt endale head enesetunnet ja teadmist, et panustad noorte tulevikku, siis tee püsikorraldus Eesti Skautide Ühingule – näiteks ühe keskmise smuutibaari smuuti hind (5 eurot) on igakuise panusena meile väga suureks abiks.

Tagasi