Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Eesti Skautide Ühing: toeta noorte initsiatiivi ja aita kaasa kogemuste saamisele

Eesti Skautide Ühing: toeta noorte initsiatiivi ja aita kaasa kogemuste saamisele

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
1 267.02 €
28 annetust
6 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Eesti Skautide Ühing on ellu kutsunud projekti “Mõtetest tegudeni”, et anda noortele teadmisi ja kogemusi, kuidas oma ideid ellu viia.

Projekti raames toetatakse noorte enda algatusi – ideid, mille teostamiseks noored toetust küsivad, on erinevaid (üksusele vajaliku matkavarustuse hankimine, üksuse sümboolika hankimine, laagrite korraldamine ning välislaagrites osalemine), kuid tingimuseks on noorte enda initsiatiiv ja aktiivne pealehakkamine - nad peavad välja mõtlema idee, uurima välja hinnad, esitama nõuetekohase taotluse, planeerima, eelarvestama ning rahastuse saades ka idee ellu viima. Kogu protsessi käigus saavad nad väärtusliku kogemuse edaspidiseks – kuidas põhjendada oma soove ja leida toetust idee teostamiseks.

Me leiame, et noorte initsiatiivi tuleb julgustada, neile tuleb anda lisateadmisi ja võimaldada turvalises keskkonnas oma ideid ellu viia. See annab noorele eduelamuse, väärtusliku kogemuse kogu eluks ning julguse ka edaspidi väljakutseid vastu võtta.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Lisainfo:

Artiklid

Sünnipäevakampaania

02.06.2022

Eesti Skautide Ühing saab 10. juunil 27-aastaseks! Suurt sünnipäevapidu me sel aastal ei korralda, küll aga on igaühel võimalus meiega koos sünnipäeva tähistada, kingitusi teha ja meilt kingitusi (sokke) saada.

Loe edasi

Mõtetest tegudeni

11.05.2022

Eesti Skautide Ühing korraldas käesoleva aasta märtsis traditsioonilise projektikonkursi „Mõtetest Tegudeni“, mille eesmärgiks on toetada üle Eesti asuvaid skaudiüksusi. Toetusvajadused on erinevad, näiteks skaudiruumide üüritasud, tegevusvahendite soetamine, aga ka üritused, mida kogu üksusega ühiselt nautida. Projekte kirjutades on tingimuseks, et üksuse enda noored peaksid olema kaasatud ja nemad peavad olema ka projekti kasusaajad ehk toetame projekte, mis toetaksid noorte arengut läbi skautliku tegevuse.

Loe edasi