MTÜ Must Kast: "Aita teatril noorteni jõuda!"

MTÜ Must Kast: "Aita teatril noorteni jõuda!"

Kuidas su annetus aitab? »

27 annetust 986.12 / 10 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Must Kast on alates 2015. aasta sügisest välja toonud 13 uuslavastust erinevatele ealistele ja sotsiaalsetele sihtrühmadele. Nende hulgas on mitmed laste- ning noortelavastused põhi- ja keskkooliastmele. Lisaks etendustele korraldame neile järgnevaid vestlusringe, kus publik saab külla kutsutud eksperdi (nt noortenõustaja, psühhiaater) juhtimisel trupiga nähtust kõnelda.

Lastele ja noortele oleme andnud üle 100 etenduse koos vestlusringidega nii kodusaalis kui üle Eesti. Õpetajatelt, sotsiaaltöötajatelt ja õpilastelt oleme saanud kinnitust, et lavastuste teemad (koolikiusamine, narkootikumid jm) ning käsitlusviis on kasvavale põlvkonnale olulised. Teater aitab üldinimlikke probleeme näha ja lahendusi leida. Nii soovib Must Kast suurendada avatud suhtlust ja generatsioonide vahelist mõistmist.

Siinsed annetused toetavad meie igapäevast tegevust ning aitavad kaasa väikekaubiku ostule, millega meie teater nende koolide, rahvamajade ja lastekodudeni jõuab, kes ise meieni tulla ei saa.

Lisainfo:

Kodulehekülg: www.teatermustkast.ee

Facebook: https://www.facebook.com/teatermustkast/?ref=bookmarks

Instagram: https://www.instagram.com/mustkast/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCVVH0KLSoF8y4AbNGp5OZmA

MTÜ Must Kast kogub annetusi vastavuses annetuste kogumise hea tavaga. Must Kast on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirja, kellele tehtud annetusi ei maksustata tulumaksuga lubatud piires.

986.12 / 10 000.00 €
  • Eraisikute annetused

Siin kuvatakse alates juunist 2019 organisatsioonile tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid

Teater Must kast toob vaatajateni endise narkomaani valusad mõtted

17.05.2018

Teater Must Kast usub vormipiiranguteta maagia sündi ning teatrisse, mis ei manifitseeri end sõnades, vaid tegudes. See on teater, mis sünnib koos oma publikuga, loob teatriime millest iganes ning mis võiks kõnetada igaüht. Silver Kaljula lavastatud „5 grammi sisemist rahu“ toob vaatajateni endise narkomaani valusad, aga ausad mõtted. Lavastuse eesmärk on selgitada publikule narkootikumide mõju ühe noore mehe näitel, kes alustas kanepiga, kuid lõpetas fentanüüliga – seda kõike väga inimliku eesmärgiga leida endas õnnetunne ja sisemine rahu.

Loe edasi