Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 294 892 €
Annetajatelt 3 067 398 €
Swedbanki poolt 1 227 494 €
Tagasi Kooli: aita iga Eesti õpilase ette tuua inspireerivad eeskujud ja oma ala eksperdid!

Tagasi Kooli: aita iga Eesti õpilase ette tuua inspireerivad eeskujud ja oma ala eksperdid!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
60.00 €
2 annetust
4 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Oleme juba aastaid loonud e-tundide näol toetavat õppematerjali õpetajatele aitamaks neil õpilastes arendada üldpädevusi ja eluoskusi. Erinevatel teemadel e-tunde oleme tänaseks loonud juba üle 400 ning soovime jõuda aina rohkemate õpetajate ja õpilasteni. 

Sinu annetuse toel toome YouTube'i otseülekandes õpilasteni inspireeriva külalisõpetaja, kes annab praktiliste näidetega e-tunni, millest saavad osa võtta kõik Eesti õpilased. Õpetajad saavad e-tundidest abi aktuaalsete teemade käsitlemisel, teemad on seinast seina, alustades rahatarkuse ja ettevõtlusega ning lõpetades interneti turvalisusega. Eksperdi loengule lisaks oleme õpetajale ette valmistanud töölehed, mille abil õpilastega otseülekande lõppedes teemat edasi käsitleda.

Juba toimunud e-tunde saab järele vaadata Tagasi Kooli e-tundide veebist

E-tunnid tõstavad õpilaste õpimotivatsiooni 

Juba toimunud e-tundidest on osa võetud rohkem kui 500 000 korda. Õpetajate hinnangul aitavad e-tunnid õpilastel saada vastuseid enda jaoks olulistele küsimustele. Lisaks sellele aktiveerime nii õpilasi, keda on raske tavapäraselt õppetöösse kaasata. 

E-tunnid toovad praktilise elu kooli

Annetused on Tagasi Kooli e-tundidele väga väärtuslikud, sest nende abil saame koolidesse viia just need teemad, mida õpetajad ise meile soovitavad ja mille järgi vajadust näevad. Eelmisel aastal korraldasime annetustest e-tunni Jaan Aruga, kus osales rekordiliselt 25 000 õpilast! See vaid kinnitab fakti, et annetustel võib olla suur mõju. Oleme selle eest väga tänulikud!

Ühe e-tunni tegemiseks vajame 800 eurot, mille abil tagame õpilastele kvaliteetsed otseülekanded ja õpetajatele praktilised õppematerjalid. Iga annetus loeb, sest kui 800 eurot saab täis, saame luua järgmise  põneva ja vajaliku e-tunni.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

 

Artiklid