Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 739 467 €
Annetajatelt 3 365 018 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Toeta laste haridusteed, kelle vanem on langenud või viga saanud Eesti kaitseväe teenistuses!

Toeta laste haridusteed, kelle vanem on langenud või viga saanud Eesti kaitseväe teenistuses!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
5 457.09 €
197 annetust
10 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Väike Carolin oli vaid mõned nädalad vana, kui nägi oma isa esimest ja viimast korda. Arre Illenzeer käis Iraagi missioonilt kodus puhkusel, nägi oma tütart Carolin, sõitis tagasi ja langes. Just selliste laste toetamiseks loodi fond, mis toetab neid lapsi, kelle vanem on maksnud kõrget hinda, et eestlaste turvalisus oleks tagatud.

Tänasel päeval on meie Fondi nimekirjas 64 last. Toetame lapsi koolikoti toetusega septembris, lisaks anname jooksvalt välja huvihariduse toetust. Toetame lapsi, kelle vanem on kaitseväe teenistuses langenud või raskelt viga saanud. Me soovime tagada võrdsed võimalused kõigile meie nimistus olevatele lastele. Olgu lapse huviks korvpall, muusika, kunst, jalgpall, ratsutamine, rattasõit või hoopis midagi muud. Väikestest lastest saavad kord suured, seega anname välja ka ülikooli stipendiume.

Sihtasutuse Carolin Illenzeeri Fond eesmärgiks on raha ja mitterahaliste vahendite kogumine teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud Eesti kaitseväelaste laste toetamiseks. Fond lähtub oma tegevuses hoolivusest ja heast tahtest, selleks, et aidata katta Eesti eest võidelnud kaitseväelaste laste koolituskulud või toetada nende huvitegevust.

Fondi patroon on Eesti Vabariigi President Alar Karis.

http://carolinillenzeerifond.ee

Artiklid

Carolin Illenzeeri Fond kutsub kuulama kontserti "Laulud sõdurile"

16.06.2022

Vahetult enne Võidupüha on kõigil võimalik ekraanide vahendusel osa saada järjekorras juba 11. heategevuslikust kontserdist "Laulud sõdurile". Kontserdil astuvad Sõjaväeorkestri saatel üles armastatud Eesti artistid Ines, Karl-Erik Taukar, Alika Milova jpt. Ämari lennubaasis salvestatud kontsert on eetris 22. juuni õhtul Kanal 2-s ja Postimehe veebis. Võidupühal, 23. juunil, saab kontserti kuulata ka Kuku Raadios.

Loe edasi