Toeta piiratud võimalustega noorte vahetusõpilaseks minekut!

Toeta piiratud võimalustega noorte vahetusõpilaseks minekut!

Kuidas su annetus aitab? »

83 annetust 1 935.20 / 6 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Tuleviku Eesti vajab noori, kes oskavad ennast juhtida, on loomingulised, hea suhtlusoskusega, suudavad kriitiliselt mõelda ja võtta vajadusel riske. Üha olulisemaks on saanud ka keeleoskus, rahvusvahelised pädevused. See kõik ei saa selgeks üksnes koolipingis. Seepärast korraldab YFU Eesti õpilasvahetusprogramme gümnaasiumiealistele noortele ja saadab vahetusaastale ettevõtlikke, õpihimulisi noori, kes on valmis saama kogemusi uues peres ja kultuuris.

Annetuste abil anname välja stipendiumi piiratud rahaliste vahenditega õpilastele, et vahetusaasta ning sellega kaasnev enesearengu võimalus ei sõltuks ainult noore majanduslikest võimalustest.

YFU Eesti programmides osalevatest õpilastest saavad laia silmaringiga vastutustundlikud ühiskonna liikmed, kes oskavad kriitiliselt mõtestada enda ümber toimuvat ning julgevad aktiivselt seista mõistva ja salliva maailma väärtuste eest! YFU Eesti MTÜ kuulub tulumaksusoodustusega vabaühenduste nimekirja. www.yfu.ee

Aitame kaasa avatud ja aktiivse kodanikuühiskonna tekkimisele pakkudes rahvusvahelisi hariduslikke õpilasvahetusprogramme 14-18 a noortele ning Eesti vahetusperedele, kes võõrustavad välisõpilasi.

Saame aastas anda välja ühe stipendiumi, kui 25 inimest annetab iga kuu 5 €, 12 inimest iga kuu 10 € või 5 inimest iga kuu 25 €.

Iga väiksem panus aitab noore oma unistusele lähemale!

1 935.20 / 6 000.00 €
  • Eraisikute annetused

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Artiklid