Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 739 467 €
Annetajatelt 3 365 018 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit - Aita vähihaigel lapsel paraneda!

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit - Aita vähihaigel lapsel paraneda!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
70 184.87 €
2379 annetust
75 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Lapse vähidiagnoos on traumaatiline nii lapsele kui kogu tema perele. Haiguse ravi on tihtipeale väga pikk ja nõuab vähemalt ühe lapsevanema täielikku pühendumist. Seetõttu vajatakse paljudes peredes nõu ja tuge lapse haiguse ja raviga toimetulekuks. Oleme loonud vähihaigetele lastele ja nende peredele tugiteenuseid pakkuva tugikeskuse ning toetusvõrgustiku, mis koondab meie liidu liikmeid ning spetsialiste, et pakkuda:

  • peredele kogemusnõustamist ja tuge;
  • psühholoogilist nõustamist;
  • tegevus- ja kunstiteraapiat haiglaperioodil;
  • väljaspool Eestit teostava ravi korral transpordikulud;
  • tuge leinavatele vanematele;
  • toetavaid ühistegevusi (teraapilised seminarid erinevad loengud ja vestlusringid vanematele ning ühised ettevõtmised haiglas viibivatele lastele).

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit loodi 1992. aastal, et toetada kõiki Eesti peresid, kus on või on olnud lapseeas haigestunud vähihaige laps.

  • Annetades 5 eurot – toetad Tallinna ja Tartu hematoloogia-onkoloogia osakondades lastega tegelevate loovterapeutide tegevust (iga 5 euro eest saab 15 min loovteraapiat haiglas).
  • Annetades 10 eurot – võimaldad kasutada vähihaigel lapsel ja tema perele psühholoogi või muu erialaspetsialisti teenust, võimaldada lapsevanemal maksimaalselt panustada lapse raviprotsessi (iga 10 euro eest saab 30 min teraapilist nõustamist).
  • Annetades 25 eurot - aidad kaasa mitme lapse ravile, saates raviga seonduvad korduvad kiireloomulised (24-tunnine eritransport) analüüsid Soome või Taani laborisse uuringuteks, mida Eestis ei ole võimalik teostada.

http://www.vahilapsed.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Pardiralli kogus vähihaigete laste ja nende vanemate toetuseks 347 150 eurot

16.06.2021

Lastekaitsepäeval, 1. juunil ETV otse-saatena toimunud Pardiralli kogus vähihaigete laste ja nende vanemate toetuseks 347 150 eurot. Pardinumbrite soetamisega annetasid head inimesed ja ettevõtted 209 400 eurot. 137 750 eurot lisandus telefoni annetustega.

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu algatatud vannipartide võiduujumine, mille eesmärgiks on tõsta teadlikkust vähihaigete laste ja nende vanemate olukorrast ja kutsuda inimesi ning ettevõtteid neid toetama. Kokku astus juba kaheksandal Pardirallil esikoha nimel heitlusse 15 247 parti.

“Olime varakevadel sarnases olukorras kui eelmiselgi aastal. Viiruse laialdase leviku tõttu ei olnud mõeldav suure traditsioonilise perepeo korraldamine Kadriorus. Samuti pelgasime, kas raskest talvest kurnatud inimesed leiavad endast jõudu ja võimalusi toetada vähihaigeid lapsi ja nende vanemaid,” ütles Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu juht Kaili Semm. “Samas teadsime, et aasta on olnud väga keeruline ka meie väikestele vapratele kangelastele, kel käsil raske võitlus homse nimel. Otsustasime, et Pardiralli toimub kindlasti ja korraldame seda sarnases formaadis eelmise aastaga, mil meile tuli appi ETV,” lisas Semm.

Liidu sünnipäeval, 16. aprillil teavitati avalikkust, et kaheksas Pardiralli toimub lastekaitsepäeval, 1. juunil ning sponsor-sõpra hakkas otsima 15 247 parti. “Me olime kogu Pardiralli meeskonnaga südamest liigutatud sellest heatahtlikkusest, mida Pardirallile eelnenud pooleteise kuu jooksul kogesime,” tänas Kaili Semm kõiki Pardirallit toetanud inimesi ja ettevõtteid.

“Nädal enne Pardiraralli algust olid kõik pardikesed endale sõbra leidnud ja hoolimata keerulisest ajast, tegime omamoodi rekordi, sest kunagi varem pole pardinumbrid nii kiiresti otsa lõppenud. Pardirallile eelnenud nädalal saime palju kõnesid inimestelt, kes soovisid veel enda nimel starti minevat parti toetada, kuid paraku olid oma ostu jätnud viimasele hetkele. Siit soovitus järgmisteks aastateks- häid part-sportlasi tuleks asuda toetama varakult,” tegi Kaili Semm humoorika üleskutse.

Olgugi, et Pardiralli on tänaseks lõppenud, jäävad pardiralli.ee lehel olevad annetustelefonid jätkuvalt avatuks ja iga soovija saab oma annetuse teele panna.

900 21 50- annetuse suurus 5€
900 21 10- annetuse suurus 10 €
900 21 25- annetuse suurus 25 €

Tagasi