Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 713 787 €
Annetajatelt 3 339 338 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit „Aita meil pakkuda ja vahendada peredele tugiteenuseid!“

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit „Aita meil pakkuda ja vahendada peredele tugiteenuseid!“

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
37 584.52 €
1488 annetust
40 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Onkoloogilise haiguse ravi on tihtipeale väga pikk ja nõuab vähemalt ühe lapsevanema täielikku pühendumist. Seetõttu vajatakse paljudes peredes nõu ja tuge lapse haiguse ja raviga toimetulekuks. Oleme loonud vähihaigetele lastele ja nende peredele tugiteenuseid pakkuva tugikeskuse ning toetusvõrgustiku, mis koondab meie liidu liikmeid ning spetsialiste, et pakkuda:

• peredele kogemusnõustamist ja tuge,
• vajadusel psühholoogilist nõustamist,
• tegevus- ja kunstiteraapiat haiglaperioodil,
• abi ja nõu välismaal ravi vajavate laste peredele
• tuge leinavatele vanematele,
• toetavaid ühistegevusi – näiteks teraapilised seminarid, erinevad loengud ja juturingid vanematele ning ühised ettevõtmised haiglas viibivatele lastele.

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit loodi 1992. aastal, et toetada kõiki Eesti peresid, kus on või on olnud vähihaige laps.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.vähilapsed.ee
www.facebook.com/EVLVLiit

Toetame kahe lapse vereanalüüside transporti 4000 euroga

10.12.2018

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit toetab kahe lapse oluliste vereanalüüside transporti Soome Helsingi Kliinikumi laborisse kokku 4000 euro ulatuses.

Nende kahe lapse õnnestunud raviks on Soomes läbiviidav analüüs äärmiselt oluline, sest Eestis pole seda võimalik teostada. Analüüse tuleb laste ravi jooksul teostada korduvalt.  Analüüsiteenust rahastab haigekassa, kuid saatmiskulud Soome tuleb peredel endal tasuda. Tegemist aga on perede jaoks väga suurte summadega ja siinkohal saamegi peredele abikäe ulatada – seda ainult tänu teile, armsad annetajad!

Vereproovid toimetatakse Soome kiireloomulise transpordiga, sest need peavad laborisse jõudma 24 h jooksul. Suur-suur aitäh kõikidele annetajatele! Koos on kergem!

Tagasi