Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 683 135 €
Annetajatelt 3 308 686 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Minu Unistuste Päev: Aita täita tõsiselt haige lapse UNISTUS!

Minu Unistuste Päev: Aita täita tõsiselt haige lapse UNISTUS!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
14 258.30 €
268 annetust
50 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Heategevusfond Minu Unistuste Päev on valdavalt vabatahtlike tegevusel ning ettevõtete ja eraisikute annetustel tegutsev sihtasutus. Tegutseme fondis selle nimel, et  iga rasket või kroonilist haigust põdev laps saaks tunda rõõmu oma lapsepõlvest ning kogeda positiivseid emotsioone, mis annavad hingejõudu raske haigusega toimetulekuks.

Minu Unistuste Päev korraldab aastas üle 100 unistuste sündmuse. Iga nädal täitub mõne vapra unistaja suurim südamesoov! Tänu Tallinna Lastehaigla ja Tartu Ülikooli Lastekliiniku arstidele/õdedele ning mitmetele patsiendi ühendustele, kellega fond koostööd teeb, jõuavad meie personaalsesse unistuste päeva programmi just need lapsed, kes vajavad oma ellu positiivset energialaengut või tunnustavat paid. Fondis tegutseb aastaringselt 100+ vabatahtlikku, kes korraldavad unistuste sündmusi raskelt haigetele lastele üle Eesti.

Lisaks personaalsetele unistuste päevadele aitame tuua helgust ja rõõmsaid hetki ka haiglaravil olevatele lastele. Vahvad kostümeeritud tegelased on Tallinna Lastehaiglas ja Tartu Ülikooli Lastekliinikus laste poolt pikisilmi oodatud külalised, kes toovad elevust nii väikestele kui ka suurtele ning aitavad ebameeldivate protseduuridega läbielamised seljatada. Arstid on kinnitanud, et positiivselt meelestatud lapsed on ka ravile vastuvõtlikumad.

Selleks, et saaksime tuua erilisi hetki ja elamusi võimalikult paljudele lastele, korraldame aastas mitmeid suuri perepäevi, kus sarnase kogemusega lapsed ja nende lähedased saavad toetavas keskkonnas üheskoos lustida ning veeta kvaliteetselt aega oma lähedastega.

 

Ma Armastan Aidata annetuskeskkonnas kogutud toetusega saame korraldada personaalseid unistuste päevi, perepäevasid, üritusi lastehaiglates ning muuta haiglaravil viibivate laste jaoks veedetud aeg helgemaks:

  • Ühe püsiannetaja igakuise 5 eurose panusega saame ühele unistajale ja tema perele pakkuda elamuse veekeskuses.

  • Kahe püsiannetaja igakuise 15 eurose panusega saame haiglaravil olevaid lapsi rõõmustada vahva kostümeeritud tegelasega.

  • Ühe püsiannetaja igakuise 25 eurose panusega saame perepäevale kaasata professionaalse peojuhi.

 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Minu Unistuste Päeva kohta leiad rohkem infot:

www.minuunistustepaev.ee

Facebookis: https://www.facebook.com/MinuUnistustePaev

Instagramis: https://www.instagram.com/minu_unistustepaev/

Iti Marta unistuste päev

29.01.2024

Ka kõige lennukamad unistused võivad saada teoks

Kohtusime Iti Marta ja ta emaga Moos resto perekohvikus. Iti Marta tutvustas oma lennukaid unistusi. Tüdrukule meeldib väga ujuda, ta tahab ilusaks saada ja tema unistuseks on lennata lennukiga otse restorani. Korraldusmeeskonnal tuli päris palju mõelda, kuidas need unistused ühendada ja soovid täita.

Alustasime lennusõiduga Riiga. Iti Martaga tulid kaasa ema ja vend Uku. Õhku tõustes tervitati tähtsat reisijat, Iti Martat ja sooviti talle kaunist päeva. Meeskond oli korraldanud tüdrukule lennukis restorani ja külalised kutsuti kokpitti lennukiga tutvuma. Iti Marta säras, uuris uudishimulikult igasugust infot stjuardessilt ja tundis terve lennu end nagu printsess troonil.

Kohale jõudes viidi kohvrid hotelli ja kiirustati õhinal Livu veeparki sulistama. Seal hullasid lapsed neli tundi, emal oli neid päris keeruline veest välja saada. Võlusõna “hesburger” tegi selle raske töö ära. Lapsed said valida oma lemmiktoidud ja -joogid ja siis mindi taas hotelli veemõnusid nautima.

Järgmisel päeval sõideti tagasi Tallinnasse. Lennukimeeskond tundis tuttavad näod ära ja kutsus pere äriklassi toitu nautima. Lennujaamas oli vastas laste isa, kes viis seltskonna meigistuudiosse. Siin ootas teine vaatus unistusest, meik professionaalse Kai käe all – puuderkreemid, läiked ja lokid. Seejärel selga uhked kleidid Lizkiz juures ja edasi fotograaf Evelini põnevasse stuudiosse, kus päevakangelane jäädvustati piltidele nii üksi kui ka koos perega.

Päev võeti kokku Oivaliste kookidega ilusas serviisis.

Tagasi