Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 739 467 €
Annetajatelt 3 365 018 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Minu Unistuste Päev: Aita täita tõsiselt haige lapse UNISTUS!

Minu Unistuste Päev: Aita täita tõsiselt haige lapse UNISTUS!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
18 139.00 €
373 annetust
50 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Heategevusfond Minu Unistuste Päev on valdavalt vabatahtlike tegevusel ning ettevõtete ja eraisikute annetustel tegutsev sihtasutus. Tegutseme fondis selle nimel, et  iga rasket või kroonilist haigust põdev laps saaks tunda rõõmu oma lapsepõlvest ning kogeda positiivseid emotsioone, mis annavad hingejõudu raske haigusega toimetulekuks.

Minu Unistuste Päev korraldab aastas üle 100 unistuste sündmuse. Iga nädal täitub mõne vapra unistaja suurim südamesoov! Tänu Tallinna Lastehaigla ja Tartu Ülikooli Lastekliiniku arstidele/õdedele ning mitmetele patsiendi ühendustele, kellega fond koostööd teeb, jõuavad meie personaalsesse unistuste päeva programmi just need lapsed, kes vajavad oma ellu positiivset energialaengut või tunnustavat paid. Fondis tegutseb aastaringselt 100+ vabatahtlikku, kes korraldavad unistuste sündmusi raskelt haigetele lastele üle Eesti.

Lisaks personaalsetele unistuste päevadele aitame tuua helgust ja rõõmsaid hetki ka haiglaravil olevatele lastele. Vahvad kostümeeritud tegelased on Tallinna Lastehaiglas ja Tartu Ülikooli Lastekliinikus laste poolt pikisilmi oodatud külalised, kes toovad elevust nii väikestele kui ka suurtele ning aitavad ebameeldivate protseduuridega läbielamised seljatada. Arstid on kinnitanud, et positiivselt meelestatud lapsed on ka ravile vastuvõtlikumad.

Selleks, et saaksime tuua erilisi hetki ja elamusi võimalikult paljudele lastele, korraldame aastas mitmeid suuri perepäevi, kus sarnase kogemusega lapsed ja nende lähedased saavad toetavas keskkonnas üheskoos lustida ning veeta kvaliteetselt aega oma lähedastega.

 

Ma Armastan Aidata annetuskeskkonnas kogutud toetusega saame korraldada personaalseid unistuste päevi, perepäevasid, üritusi lastehaiglates ning muuta haiglaravil viibivate laste jaoks veedetud aeg helgemaks:

  • Ühe püsiannetaja igakuise 5 eurose panusega saame ühele unistajale ja tema perele pakkuda elamuse veekeskuses.

  • Kahe püsiannetaja igakuise 15 eurose panusega saame haiglaravil olevaid lapsi rõõmustada vahva kostümeeritud tegelasega.

  • Ühe püsiannetaja igakuise 25 eurose panusega saame perepäevale kaasata professionaalse peojuhi.

 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Minu Unistuste Päeva kohta leiad rohkem infot:

www.minuunistustepaev.ee

Facebookis: https://www.facebook.com/MinuUnistustePaev

Instagramis: https://www.instagram.com/minu_unistustepaev/

Lotte külas lastehaiglas

21.08.2023

Lastele on haiglasse külla läinud Koeratüdruk Lotte. Rõõmsameelne koeratüdruk uudistab palati ukse taga, enne sisenemist igaks juhuks veel piilub, kas on õige aeg külastuseks. “Emme, see on ju Lotte,” teatab väike laps rõõmsal toonil.

Lotte jutustab lastega ja uurib, kuidas neil läheb. Palju on lapsi, kellel parajasti kõige parem just pikutada, mistõttu jooksumängud jäävad teiseks korraks. Küll aga jagub lastel erinevaid jutte Lotte raamatust ja multikast, mida koeratüdruk suure huviga kuulab.

Mänguks läheb ikka ka! Lotte teeb ettepaneku mängida “Mis on teisiti?” mängu, mida saab mängida nii haiglavoodis lamades kui ka püsti seistes. Veel mängib Lotte lastega “Arva ära, mida ma kirjeldan” mängu, kus lapse ülesanne oli mõista, mis eset palatis Lotte parajasti kirjeldab. Ka Lotte pandi proovile ning nalja sai omajagu. Lapsed tahavad tihti jagada, mis neil endal parajasti kaasas on mängimiseks. Nii saab koeratüdruk proovida mudelautoga sõitu mööda voodit ja tuttavaks karukesega, kellel samuti jalg kinni seotud ning haiglas paranemas.

Neuroloogia osakonda jõudes teatab haiglaõde: “Lotte, sind väga oodatakse”. Haiglaravil viibiv laps teadis, et Lotte oli haiglasse külla läinud ning koeratüdruk sai eriti sooja tervituse osaliseks. Armas tüdruk oli joonistanud ja meisterdanud vahva mälestuse Lottele. Enne lahkumist jagas koeratüdruk lastele koos heade soovidega pilte värvimiseks. „Koos on hea, saage ruttu terveks, armsad lapsed,“ ütles Lotte.

Tagasi