Minu Unistuste Päev: "Unistus teeb imet!"

Minu Unistuste Päev: "Unistus teeb imet!"

Kuidas su annetus aitab? »

1757 annetust 32 691.00 / 34 200.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Meie eesmärgiks on täita Eesti haiglates ravil olevate laste unistusi andes neile võimalus unistada millestki erakordsest, kui päevad haigla seinte vahel on pikad ja ravi raske. Lisaks korraldame ka pereüritusi, et lapsed saaksid tunda rõõmu ja veeta kvaliteetaega oma lähedastega.

Sinu annetus aitab kaasa raskelt haigetele lastele ja nende peredele korraldatud toredatele ettevõtmistele. Minu Unistuste Päev teeb koostööd ka Tallinna Lastehaigla, Tartu Lastekliiniku, Narva Haigla, Ida-Viru Keskhaigla ning mitmete teiste patsiendiühingutega.

Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud heategevusfond, mis põhineb vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel. Vabatahtlikud aitavad ellu viia väga tõsiselt haigete laste unistusi, et tuua neile ning nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära – just sinna, kus on see kõige enam vajatud. Unistus teeb imet!

2017. aastal soovime koguda 4000 eurot raskelt või krooniliselt haigetele lastele korraldatavad sündmuste jaoks: individuaalpäevad, perepäevad ja grupiüritused haiglates.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.minuunistustepaev.ee/

https://www.facebook.com/MinuUnistustePaev

32 691.00 / 34 200.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Tantsupidu erivajadustega lastele

18.06.2018

Märtsi alguses korraldasime erivajadustega lastele toreda perepäeva, kus esines vahva tantsukollektiiv nimega „Vallatud“.

Üritus toimus Narva keskraamatukogus, kus on ilus suur saal. Täitsime selle kaunite õhupallidega ning valgusmuusikaga aitas meid Narva kolledž. Lauad katsime aga maitsvate hõrgutistega. Bar-buffee Nikolay ja Bellaria pagariäri saatsid imemaitsvaid pirukaid – laste vaieldamatud lemmikud olid Bellaria viineripirukad! Narva kohviku magusad kringlid aga lausa sulasid suus ning neile ei jäänud sugugi alla Vahvlihaldjate supermaitsvad vahvlid. Ka Saaremaa piimatööstuse kohukesed ja Fruit Xpressi värsked puuviljad kadusid laudadelt nagu soojad saiad. 
Tänu kaaspanustajatele olid lauad ilusad värvilised ja kahtlemata väga maitsva kraamiga kaetud! Lapsed lausa särasid ja ütlesid, et nii palju maitsvat ja nii palju korraga ei ole nad ammu saanud. 

Esialgu tundsime pisut ärevust, sest ei osanud ette näha, kas kõik pered ikka kohale tulevad. Tulid! Kokku oli umbes 30 last. 

Tantsu jätkus kauemaks
Kui lapsed kaunistatud saali saabusid, hakkasid nad kohe hoogsalt tantsu vihtuma. Vabatahtlikud ühinesid nendega ja nii said kõik natukene hullata! Meile esines kollektiiv "Vallatud" kahe ülipositiivse ja energilise tantsunumbriga. Nii suured kui väikesed külalised olid pärast nii elevil, et tantsisid ja mängisid veel pikalt edasi.

Programmi kuulus ka tantsutreeneri tund, mille viis läbi Ksenia oma abikaasaga, kes on ühtlasi koreograaf. Nii läks poiste ja tüdrukute vahel käima üks tõeline tantsulahing! See oli äge! Kõik lapsed ja vanemad said lõbutseda, oma argipäeva muredest eemale.

Loomulikult ei puudunud ka kingitused. Iga laps sai lahkudes kaasa õhupalli, kommipaki ja D-vitamiine ettevõttelt Soome Tervisetooted. Üritus kestis veidi üle kolme tunni ja meie koosviibimine pakkus kõigile palju positiivset. Sellised perepäevad aitavad lastel paremini sotsialiseeruda ja tekitavad vanemates tunde, et nende muredest hoolitakse. 

Lapsed palusid, et korraldaksime kunagi veel midagi sama vahvat, ja me anname endast kõik, et nende soov täita!

Tagasi