Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
3 502 294 €
Annetajatelt 2 508 152 €
Swedbanki poolt 994 142 €
Minu Unistuste Päev: "Unistus teeb imet!"

Minu Unistuste Päev: "Unistus teeb imet!"

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
32 691.00 €
1757 annetust
34 200.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Meie eesmärgiks on täita Eesti haiglates ravil olevate laste unistusi andes neile võimalus unistada millestki erakordsest, kui päevad haigla seinte vahel on pikad ja ravi raske. Lisaks korraldame ka pereüritusi, et lapsed saaksid tunda rõõmu ja veeta kvaliteetaega oma lähedastega.

Sinu annetus aitab kaasa raskelt haigetele lastele ja nende peredele korraldatud toredatele ettevõtmistele. Minu Unistuste Päev teeb koostööd ka Tallinna Lastehaigla, Tartu Lastekliiniku, Narva Haigla, Ida-Viru Keskhaigla ning mitmete teiste patsiendiühingutega.

Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud heategevusfond, mis põhineb vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel. Vabatahtlikud aitavad ellu viia väga tõsiselt haigete laste unistusi, et tuua neile ning nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära – just sinna, kus on see kõige enam vajatud. Unistus teeb imet!

2017. aastal soovime koguda 4000 eurot raskelt või krooniliselt haigetele lastele korraldatavad sündmuste jaoks: individuaalpäevad, perepäevad ja grupiüritused haiglates.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.minuunistustepaev.ee/

https://www.facebook.com/MinuUnistustePaev

Artiklid

Väike Darina, kassikohvik ja muud loomad

16.05.2019

Kohtusime Darina ja tema vanematega paar päeva varem. Darina oli äärmiselt põnevil ja uudishimulik. Kohtumise lõpus arvas Darina, et ta kohe kindlasti ei suuda enam korralikult magada ning loeb tunde oma imelise päeva saabumiseni.

Loe edasi

Mänguhommik Rapuntseliga

16.05.2019

Hommik. Rapuntsel teeb mängutoa ukse taga viimaseid ettevalmistusi. Seest kostub laste ja vanemate sosinal kõlavaid küsimusi algava mänguhommikuga seoses. Räägitakse kolmes keeles, mistõttu tervitab Rapuntsel tuppa astudes suuri ja väikeseid: „Tere, hello, привет!“ Üheksa aastat tagasi linastunud filmi peakangelane tekitab mitmes lapses küsimusi, algab põnev ja vahva meenutus muusikalisest seiklusest. Rapuntsel jutustab lastele mitmeid lugusid tuntud animatsioonist. Suurt elevust tekitab lugu, kus pikajuukseline tegelane sissetungijale panniga vastu pead pani ja seejärel oma pikkade juustega teise tooli külge sidus.

Loe edasi

Mänguhommik koos lõbusa klounitüdrukuga

25.04.2019

Kui ma vahva klounikostüümiga haiglasse jõudsin, kohtusin juba garderoobis mitme lapsega, kes just hakkasid koju sättima. Tekitasin päris palju elevust kõigis, alates koristajatädist ja lõpetades registratuuriõega. Kõige enam jäi meelde üks ema, kes lapsega koju minnes teatas südamest rõõmustades: „Meie oleme terved!“Emana mõistan väga hästi, kui õnnelik võis ta sel hetkel olla.

Loe edasi