Minu Unistuste Päev: "Unistus teeb imet!"

Minu Unistuste Päev: "Unistus teeb imet!"

Kuidas su annetus aitab? »

1757 annetust 32 691.00 / 34 200.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Meie eesmärgiks on täita Eesti haiglates ravil olevate laste unistusi andes neile võimalus unistada millestki erakordsest, kui päevad haigla seinte vahel on pikad ja ravi raske. Lisaks korraldame ka pereüritusi, et lapsed saaksid tunda rõõmu ja veeta kvaliteetaega oma lähedastega.

Sinu annetus aitab kaasa raskelt haigetele lastele ja nende peredele korraldatud toredatele ettevõtmistele. Minu Unistuste Päev teeb koostööd ka Tallinna Lastehaigla, Tartu Lastekliiniku, Narva Haigla, Ida-Viru Keskhaigla ning mitmete teiste patsiendiühingutega.

Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud heategevusfond, mis põhineb vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel. Vabatahtlikud aitavad ellu viia väga tõsiselt haigete laste unistusi, et tuua neile ning nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära – just sinna, kus on see kõige enam vajatud. Unistus teeb imet!

2017. aastal soovime koguda 4000 eurot raskelt või krooniliselt haigetele lastele korraldatavad sündmuste jaoks: individuaalpäevad, perepäevad ja grupiüritused haiglates.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.minuunistustepaev.ee/

https://www.facebook.com/MinuUnistustePaev

32 691.00 / 34 200.00 €
  • Eraisikute annetused
  • Swedbank
  • Swedbanki preemiapunktid

Siin kuvatakse organisatsioonidele tehtud annetusi.

Preemiapunktiannetused kantakse organisatsioonidele üle kaks korda aastas - detsembris ja juunis.

Ann-Mari unistuste päev!

17.01.2016

Ann-Mari suurima südamesoovi aitasid ellu viia 2015. aastal läbi Ma Armastan Aidata keskkonna Heategevusfondile Minu Unistuste Päev annetuse teinud inimesed!

Ann-Mari suurimaks sooviks oli külastada Harry Potter'i muuseumi Londonis ning õppida meigikunsti saladusi.

Kuna Ann-Maril oli kaks päris erinevat soovi, kulgesid ta unistuste päevad kahes osas. Esimene neist oli jumestuskoolitus, mis leidis aset Kaubamaja Ilumaailma jumestustoas. Seal ootas Ann-Mari üks Eesti parimatest jumestajatest Reet Härmat. Järgnev tund oli täis häid nippe, ilu, naiselikkust ning loomulikult ka meigitooteid, mis kõik leidsid tee Ann-Mari kingikotti. Need kingikotid olid Ann-Mari jaoks valmis pannud Maybelline New York ning Essence; Reedult aga kingituseks imeline raamatu „Jumestusjutud“. Kaunis tüdruk sai veel kaunimaks! Aitäh toetajatele!

Ann-Mari unistuse teine osa sai unistuste alguse juba Tallinna Lennujaamas, kus tüdruk sai emaga lendu Londonisse oodata VIP lounge’is ning kui lennukini viis uhke must Porsche. Ka lennukis ootas Ann-Mari ees üllatus: kapten kutsus tüdruku endale kokpitti külla. Esimesel õhtul tekitas suurmat elevust sõit London Eye'ga, mis andis suurepärase ülevaate kogu linnast. Jalutati kuulsatel tänavatel ning Thames'i kaldal ning imetleti Big Ben'i ja kauneid hooneid. Uus päev oli aga Ann-Mari unistuse täitumise päev. Kesklinnas kogunesid Harry Potteri fännid ja vahva buss viis otse Warner Bros stuudiosse! Ann-Marile ulatati kingituseks Harry Potteri pass ja seiklus võiski alata! Külastati üht ruumi teise järel, kus igaühes oli erinev võtteplats, rekvisiidid, pildid, seadused... aga ka klassiruum ja suur söögisaal – kõik oli täpselt nagu filmis! Võrratult palju emotsioone ja muljeid! Lisaks tutvustati fännidele eriefektide ruumi ja makette. Ekskursiooni viimases ruumis ootas ees Sigatüüka lossi makett, mis oli ahhetamapanevalt kaunis, nagu tõeline kunstiteos! Kuna Ann-Mari on TÕELINE Harry Potter'i fänn, oli kogu külastus tema jaoks väga ehe ja suur elamus!

TAGASISIDE:

"Suured, suured tänud! Ann-Mari on tagasihoidlik, kuid sisimas ikka väga õnnelik, et tal selline sündmus teoks sai. Ta ei ava end eriti, kuid mina tunnen oma last ja käitumise ning tema enesetunde järgi saan aru, mis tegelikult noores inimeses toimub."

 

Tagasi