Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 683 135 €
Annetajatelt 3 308 686 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Minu Unistuste Päev: "Unistus teeb imet!"

Minu Unistuste Päev: "Unistus teeb imet!"

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
32 691.00 €
1757 annetust
34 200.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Meie eesmärgiks on täita Eesti haiglates ravil olevate laste unistusi andes neile võimalus unistada millestki erakordsest, kui päevad haigla seinte vahel on pikad ja ravi raske. Lisaks korraldame ka pereüritusi, et lapsed saaksid tunda rõõmu ja veeta kvaliteetaega oma lähedastega.

Sinu annetus aitab kaasa raskelt haigetele lastele ja nende peredele korraldatud toredatele ettevõtmistele. Minu Unistuste Päev teeb koostööd ka Tallinna Lastehaigla, Tartu Lastekliiniku, Narva Haigla, Ida-Viru Keskhaigla ning mitmete teiste patsiendiühingutega.

Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud heategevusfond, mis põhineb vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel. Vabatahtlikud aitavad ellu viia väga tõsiselt haigete laste unistusi, et tuua neile ning nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära – just sinna, kus on see kõige enam vajatud. Unistus teeb imet!

2017. aastal soovime koguda 4000 eurot raskelt või krooniliselt haigetele lastele korraldatavad sündmuste jaoks: individuaalpäevad, perepäevad ja grupiüritused haiglates.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.minuunistustepaev.ee/

https://www.facebook.com/MinuUnistustePaev

Alisa unistuste päev täis šokolaadi ja balletti

01.02.2019

Alisa on rabava sisemise energiaga tüdruk, kellega on väga vahva ja kerge suhelda. Ta armastab piiritult šokolaadi ning balletti, seepärast otsustasime ka tema unistuste päeva siduda tantsu ja maiustustega.

Alisa hommik algas vara – teda ootas pikk tee Narvast Tallinnasse, kus oli tema ja ta pere jaoks uhke hotellituba broneeritud. Siin saadi veidi jalga puhata. Kümnenda korruse akendest avanes suurepärane vaade kesk - ja vanalinnale, mida tüdruk tükiks ajaks imetlema jäi.

Teatrimaja avastamas

Seejärel võtsime ette käigu Rahvusooper Estoniasse. Teatrimajas viis meid ekskursioonile baleriin Ksenija. Koos oli lõbus – ajasime juttu, piilusime jumestusruumidesse, imetlesime baleriinide kihilisi seelikuid, kleite ja kingi. Käisime treeningsaalis ja lavatagustes. Alisa kinkis baleriinidele ilusa küpsisetoosi ja rohkelt enda kaunistatud piparkooke. Baleriinid kinkisid talle balletikingad ja piletid “Luikede järvele“, mis kohe-kohe oli algamas.

Alisa jälgis laval toimuvat üksisilmi, otsides Ksenijat. Ta oli väga rõõmus, kui leidiski laval juba tuttava baleriini. Tüdruk oli etendusest vaimustuses, plaksutas ning oli väga õnnelik. Peale etendust läksime tagasi hotelli puhkama ja sellega oli ka Alisa unistuste päeva esimene osa lõppenud.

Üllatused šokolaadivabrikus

Järgmisel hommikul külastasime kogu perega Kalevi šokolaadivabrikut. Alisa oli väga üllatunud rohke maiustuste valiku üle. Talle meeldis väga kuulata lugu, kuidas valmib šokolaad. Veel rohkem meeldis talle šokolaadi lõhn ja enneolematu kogus. Suurim üllatus aga ootas veel ees. See oli degustatsioon, kus Alisa sai erinevaid komme ja šokolaade maitsta. Rõõm oli piiritu! Äitäh, Otto Kubo ja Kalev! 

Aitäh Ma Armastan Aidata ja lahked toetajad, kelle abiga saime tuua tõelist sära ja rõõmu Alisa päeva!

 

Tagasi