Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 751 546 €
Annetajatelt 3 377 097 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
MTÜ Vaikuseminutid: “Toome lapse ellu rohkem teadlikkust ja tasakaalu!”

MTÜ Vaikuseminutid: “Toome lapse ellu rohkem teadlikkust ja tasakaalu!”

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
1 752.81 €
87 annetust
18 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Meie missiooniks on aidata lühikeste tähelepanu ja meelerahu harjutuste abil avaneda kõigi Eesti laste potentsiaalil. Need mõneminutilised tehnikad sobivad nii 4-aastastele, teismelistele kui täiskasvanutele, et tulla välja hajevil mõtetest, segavatest emotsioonidest või pinges olekust. Samal ajal areneb oskus paremini ennast juhtida ja vajalikule keskenduda.

Laste elu on varasemaga võrreldes aina kiirem ja võimalusterohkem, ühtlasi on see ka pingelisem ja koormavam. Igapäevane tihe kokkupuude nutiseadmetega tingib tähelepanu hüplemist, seetõttu on lastel raskusi ühe tegevuse juures püsimisega. Vaja on oskust suunata ja hoida oma tähelepanu ja seda nii täna – käesolevas hetkes – kui ka täiskasvanuelus.

MTÜ Vaikuseminutid on õpetajate täiendkoolitusega jõudnud üle 1000 õpetajani ja nende kaudu ca 15000 lapseni. Koolitustegevuse tulu tagab täna toimimise ja ulatuse vaid piiratud mahus. Koolituste laiemaks levikuks ning organisatsiooni arendamiseks vajame aga lisatuge.

Sinu annetus aitab luua nutiäppi audioharjutuste ja õppevideotega ning asuda sisukalt toetama lapsevanemaid ja haridusasutusi läbi iga-aastase lapsevanematele mõeldud rahvusvahelise konverentsi, veebiplatvormi arendamise ja süsteemsema meediatöö.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

www.vaikuseminutid.ee
www.facebook.com/vaikuseminutid

Artiklid

HEA KINGIIDEE! Infovara näitel

06.12.2017

Üks väärt ettevõte, mil nimeks Infovara, pöördus meie poole üllatava ja südantsoojendava ideega. Nimelt palusid nad enda juubeli puhul teha kingituse asemel annetus Vaikuseminutitele, milleks on mugav võimalus keskkonnas "Ma Armastan Aidata". Millest selline otsus?

Loe edasi