Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 730 094 €
Annetajatelt 3 355 645 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Eesti Loomakaitse Selts: "Aita Eesti loomi!"

Eesti Loomakaitse Selts: "Aita Eesti loomi!"

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
10 754.00 €
1125 annetust
15 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

“Aita eesti loomi!” projektile annetades aitad meil aidata kodutuid, hüljatuid, hättasattunud kui ka väärkoheldud loomi. Teie annetuste toel võtame enda hoole alla loomi, keda on väärkoheldud või kellel pole kuskil mujal kohta. Aitame lahendada kassikolooniate probleemi steriliseerides, kastreerides ja otsides neile kodusid. Kontrollime lemmik- ja põllumajandusloomade elutingimusi ning teeme ettepanekuid nende parandamiseks. Lisaks läbi inimeste nõustamise, koolitamise ja avalikkuse teavitamise aitame ennetada loomade väärkohtlemist ja hülgamist.

Hüljatud kui ka hätta sattunud loomad vajavad meie abi peamiselt transpordil, kliiniku arvete tasumisel (tervisekontroll, vajadusel ravi, vaktsineerimine, parasiiditõrje, kiibistamine ja registreerimine, steriliseerimine või kastreerimine), ajutise kodu ja toidu näol. Väärkoheldud loomi aitame läbi kontrollkäikude, kus hindame elutingimusi ja tervislikku seisundit. Rikkumisel püüame looma olukorda parandada sobivate meetoditega. Kodutute loomade arvu püüame vähendada lemmikloomade kiibistamise, registreerimise ja steriliseerimise, kastreerimise propageerimise abil. Lisaks juhime erinevate kampaaniatega kui ka koolitustega ja nõustamisega inimeste tähelepanu looma võtuga kaasnevale vastutusele ja probleemidele.

Eesti Loomakaitse Selts aitas 2017. aastal ligi 400 looma, nõustasime telefoni ja e-kirja teel rohkem kui 1500 korral ning korraldasime 4 teavituskampaaniat. Rahaliselt abistasime aastal 2017 loomi kokku 21 855 eest. Aita meil oma annetustega neid tegevusi jätkata!

Eesti Loomakaitse Seltsi võimekus abistada sõltub peamiselt heade inimeste annetustest. Annetused võimaldavad meil tegeleda nii loomade otsese abistamisega, loomakaitsealase järelvalvega, avalikkuse teavitamisega, inimeste koolitamisega kui õigusloomes osalemisega. Samuti abistame annetuste toel teisi loomadega tegelevaid organisatsioone üle Eesti.

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

http://www.loomakaitse.ee

http://www.facebook.com/eestiloomakaitseselts

Artiklid

Vaata Eesti Loomakaitse Seltsi tegusid 2018. aastal!

23.01.2019

Eesti Loomakaitse Seltsile (ELS) infoliinile laekus 2018. aastal kokku 3033 teadet. Kokku aidati ligi 290 looma, kes said ravi-, toidu- ja transpordiabi. Meediast kajastati meid 350 korral ja sotsiaalmeedia reach oli kuus keskmiselt 35 000.

Loe edasi