Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 748 206 €
Annetajatelt 3 373 757 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda!

Varjupaikade MTÜ: Aita hoida ja koju jõuda!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
49 345.35 €
3079 annetust
50 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Varjupaikades peame tagama loomade 5 vabadust: vabadus näljast ja janust, vabadus ebamugavusest, vabadus vigastustest, valust ja haigustest, vabadus väljendada liigiomast käitumist, vabadus hirmust ja kannatustest. Igapäevaselt hoolitseme ligi 100 koera, 500 kassi ja 10 pisilooma eest.

Annetused aitavad tagada lemmikloomale vajaliku hoolitsuse ja heaolu varjupaigas viibimise ajal. Annetused võimaldavad ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad lemmikud. Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii lemmikloomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi.

Tänaseks on organisatsiooni koondunud kuus koduta loomade varjupaika ja üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi ja Võru. Lisaks on meil Viljandimaal loomade heaolu keskus, mis on ajutiseks koduks väärkoheldud ja halbades tingimustes elanud lemmikutele. Oleme alates 2007. aastast aidanud üle 23 000 lemmiklooma!

  • 5 € annetuse eest saame kiibistada ja lemmikloomaregistrisse kanda ühe varjupaigalooma;
  • 10 € annetuse eest saame vaktsineerida ühe varjupaigalooma;
  • 25 € annetuse eest saame kastreerida ühe isase varjupaigakassi.

Lisainfo:

www.varjupaik.ee
www.facebook.com/VarjupaikadeMTY

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Tegus suvi ja sügis

02.11.2020

Läbi suve ja otsapidi sügisesse on toimunud või toimuvad mitmed annetusalgatused Varjupaikade MTÜ loomade varjupaikade hoolealuste toetamiseks. On tavaks kujunenud, et uut kodu otsime me koertele ja kassidele, kellele on tehtud veterinaarsed protseduurid – kiibistamine, vaktsineerimised, sise- ja välisparasiiditõrjed ning vastavalt soole kas kastreerimine või steriliseerimine. Kui loomale on protseduurid tehtud, on tal kiirem ja suurem võimalus kodu leida. Samuti hoiame selliselt ära edaspidised mured soovimatute pesakondade pärast.

Meie mõistes tavaprotseduuride tegemiseks kogusime alates selle aasta juunikuust Ma armastan aidata keskkonnas raha kuuele koerale ja ühele kassile. Kuigi iga looma juhtum on eriline ja alati oma looga, siis veel erilisemad ja suuremad on juhtumid, kus loom vajab vältimatut veterinaarset abi. Head annetajad tulevad meile meelsasti appi ka nende suurte summade kogumisel ja abi said Ronja ning Päikese-Killu. Eriline tänu anonüümsele Päikese-Killu toetajale, kes annetas korraga pool suurest summast. Donna, Pätu Tips, Saara ja Blanca on jõudnud oma päris kodudesse, Päikese-Killu kosub hoiukodus - nad kõik tervitavad teid. Loodame, et vana mürakaru Osvald ja liiga hea välimusega Karu saavad 5+ koerte kuu raames ka koju. Nooruke Ruby lihvib alles oma kooselu oskusi ja Ronja liikus edasi Tallinnasse, et seal koduõnne oodata.

Kokkuvõtvalt: selle aasta 10 kuu jooksul oleme otsinud uued kodud 172 koerale ja 1022 kassile. Varjupaikade MTÜ on kogu oma tegevusaja jooksul (hetkeseis) aidanud vanasse koju tagasi 5566 ja uutesse kodudesse 14 304 lemmiklooma. Kokku on abi saanud 19 870 lemmikut!

Hetkel on käimas annetusalgatus ühest majapidamisest korraga varjupaika toimetatud 13 koera uue alguse toetamiseks. Kutsume Sind õlga alla panema siin

Oleme tänulikud kõikidele suure südamega inimestele, kes aitavad meil aidata neid süütuid hingi uutesse kodudesse! Rahulikku hingedeaega ja olge hoitud!

Tagasi