Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 739 467 €
Annetajatelt 3 365 018 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Naeratuse Eest: Sinu annetus toetab lähisuhtevägivalla all kannatanud inimeste hammaste ravi!

Naeratuse Eest: Sinu annetus toetab lähisuhtevägivalla all kannatanud inimeste hammaste ravi!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
7 421.00 €
249 annetust
25 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Aidates inimestel parandada hammaste olukorda, mis võimaldaks neil taas normaalselt süüa, olla sotsiaalselt aktiivne, kandideerida ametikohtadele, mis nõuavad kaasinimestega näost-näkku suhtlemist ja tõstavad nende enesekindlust, loome toetuse saajatele võimaluse tunda end taas ühiskonna võrdväärsete liikmetena.

Kuna inimese üldine tervislik seisund on otseselt seotud hammastega, on terved hambad väga olulised. Hammaste ravi teostamine mõjutab neid ja nende lähedasi väga suurel määral nii otseselt kui kaudselt.

Paljudel, kelle hambad vajavad ravi, ei ole piisavalt materiaalseid võimalusi. Kui hambaravi kallidust kurdavad ka Eesti keskmist palka saavad inimesed, siis miinimum- või selle lähedast palka teenivatel isikutel on kordades raskem oma hambaravi eest maksta. Kui on valida, kas osta endale ja lastele süüa või minna hambaarsti juurde, siis on esmavalikuks siiski toit.

Soovime koguda 25000 eurot. See võimaldaks katta mitme noore naise hambaravi kulud.

Heategevusfond toetab Eestis vähekindlustatud hambaravi vajavate isikute hambaravikulude katmist ning teavitab elanikke suuhügieeni ja hammaste tervishoiu olulisusest.

  • 5 € annetuse eest on näiteks abivajajal võimalik tasuda visiiditasu hambaarsti vastuvõtule minnes, samuti on võimalik hambakivi eemaldada ühelt hambalt.
  • 10 €  annetuse eest on võimalik abivajajal saada konsultatsiooni; valutuks hambaraviks vajalik tuimestav süst; ajutine täidis või vana juuretäidise eemaldamine (1 kanal)
  • 25 € annetuse eest on võimalik raviplaani kirjalik koostamine; suuõõne ülevaatus ja konsultatsioon; ühe pinna täidis või silikoonjäljend hammaste proteesimisel.

https://naeratuseeest.ee

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Artiklid

Naerata ja maailm naeratab sulle vastu!

19.04.2022

Heategevusfond Naeratuse Eest Sihtasutus loodi viis aastat tagasi, et toetada Eestis hambaravi vajavate inimeste ravikulude katmist. Ühtlasi teeb fond tänuväärt tööd suuhügieeni ja hammaste tervishoiu olulisusest teavitamisel. Idee fondi loomiseks tuli asutajatel eelkõige enda varasematest hambaraviga seotud kogemustest ja ravi kallidusest. ”Abivajajad leiavad meid ise üles, enamasti veebi kaudu. Loomulikult sooviks me kõiki toetada, kes meile taotluse esitavad, kuid praegu ei ole see võimalik. Meil ei ole piisavalt vahendeid, et kõiki toetada. Valiku teeme inimese sissetuleku ja tausta põhjal,” räägib organisatsiooni tegevjuht Meelika Limberg.

Loe edasi