Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
2 955 124 €
Annetajatelt 2 051 780 €
Swedbanki poolt 903 344 €
Dokfoto Keskus: Kaasame ja inspireerime eakaid fotokunsti abil!

Dokfoto Keskus: Kaasame ja inspireerime eakaid fotokunsti abil!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
5 716.12 €
48 annetust
6 500.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Lähtuvalt meie ühest juhtfraasist - Dokfotos on mõju, panustame Eesti eakate elukvaliteedi parendamisse läbi kvaliteetse huvitegevuse, mis aitab rikastada vaimu, toetab tervist ning mis on sotsiaalset suhtlemist soodustav vähendades seeläbi üksildustunnet. Lisaks olemasolevatele tavateenustele oleme loonud seenioritele kaks erivõimalust:

  • Paremad pühapäevad, mille raames kutsume märkama eakaid meie ümber. „Parem pühapäev“ on Dokfoto Keskuses iga kuu viimane pühapäev. Sel päeval saab koos oma eakama lähedase või (uue) tuttavaga (1+1) koos tasuta näitust vaatama tulla. Tasuta näitusekülastus suurendab ligipääsuvõimalust kõigile.

  • Virtuaalsed fotohommikud eakatele pakuvad leevendust nii koroonamõjutustele, kuid samas annavad ka ideaalse võimaluse osaleda kohtumisel füüsilisest asukohast sõltumata. Virtuaalsetel fotohommikutel võivad interneti ja sobiva tehnika (arvuti, telefon, ipad) vahendusel kohtuda Jüri Elvast, Mihkel Võrust ja Maria Saaremaalt. Loodame, et nende fotohommikute raames tekib seltskond, kellega rääkida oma lugusid ja kus olla kontaktis teiste eakaaslastega ka edaspidi. Lisaväärtusena kaasneb tänapäevase tehnika ja võimaluste katsetamine ning mitmekülgsem kasutamine. Kui koroonapiirangud kaovad ja inimesed on taas valmis julgemalt liikuma, korraldame fotohommikute kohtumisi ka Dokfoto Keskuses kohapeal.

Seeniorite fotohommiku kohtumiste ü̈lesehitus koosneb peamiselt 3 osast ja kestab ligikaudu 90 minutit:

  • Inspiratsioon - fotolood Dokfoto Keskuse kuraatori või külalise poolt
  • Viis fotolugu – eakad saavad ise tutvustada oma fotot ja sellega kaasnevat lugu. Iga kord saab sõna kuni 5 inimest ja 5 lugu. Protsessi juhendab moderaator.
  • Suhtlus – erinevate, sh fotodega seotud tehnikate abil luuakse omavahel ühendusi ja jagatakse arvamusi, suheldakse.

Vaata lisaks:

https://dokfoto.ee

Organisatsioon ei ole kantud kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid