Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 711 806 €
Annetajatelt 3 337 357 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
MTÜ Eriline Maailm: Aita erivajadustega lastel kokakunstiga kätt proovida!

MTÜ Eriline Maailm: Aita erivajadustega lastel kokakunstiga kätt proovida!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
2 754.00 €
113 annetust
5 500.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Erivajadustega lapsed vajavad hädasti sotsiaalset adaptatsiooni.

MTÜ Eriline Maailm korraldab meistriklasside sarja, kus erivajadustega lapsed õpivad tegevusspetsialistide ning professionaalsete kokkade ja kondiitrite abiga toidu valmistamise aluseid. Isegi selline lihtne tegevus nagu võileiva valmistamine võib kujuneda oluliseks sammuks lapse iseseisvuse ning sõltumatuse poole.

Samuti arendavad lapsed tegevuste käigus iseseisvust, huvi kulinaaria vastu, enda töökoha korrastamise ning korras hoidmise oskusi. Lisaks peenmotoorika arendamisele mõjuvad meistriklassid positiivselt laste suhtlusoskustele.

Nii koolieelikud kui kooliõpilased valmistavad hea meelega endale käepäraseid eineid ning pole välistatud, et peale meie tegevustes osalemist valivad nad kokanduse enda elukutseks.

  • Annetades 10 eurot, kindlustad ühele lapsele meistriklassist osavõtu!

Aitame lastel avastada võimaluste maailma!

Artiklid

Erilised lapsed rikastavad maailma

16.06.2022

Ühel 2013. aasta külmal talveõhtul said hubases kohvikus kokku viis noort naist, kelle peres kasvasid erivajadustega lapsed. “Igaühel meist olid oma kogemused õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, oma hindamatud teadmised ja soov neid teistega jagada,” meenutab MTÜ Eriline Maailm asutaja ja tegevjuht Julia Stolberova hetke, mil otsustati ühing luua. “Soovisime pakkuda tuge teistele sarnases olukorras peredele, et nende teekond koos erilise lapsega oleks lihtsam ja kiirem.” Mõned kuud hiljem oli MTÜ loodud ja tegevus võis alata.

Loe edasi