Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 748 206 €
Annetajatelt 3 373 757 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Sünnitusmajade Fondi abil saab iga kriitilises seisundis sünnitaja parima hoole!

Sünnitusmajade Fondi abil saab iga kriitilises seisundis sünnitaja parima hoole!

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
4 375.91 €
172 annetust
25 000.00 €

Annetan raha

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Kogume toetust sünnitaja kriitiliste seisundite lahendamise simulatsioonikoolituste päevadeks 12 sünnitusosakonnas üle Eesti.

Sünnitusmajade Fond toetab jõudumööda kõiki Eestimaa sünnitusmaju meditsiiniseadmete ostul. Aparaatidele lisaks on vaja ka koolitatud personali nende kõrvale, seetõttu peame oluliseks meeskondade koolitusi. 

Koolitusel kasutatakse interaktiivset ning personali tegevusele reageerivat sünnitaja simulaatornukku (Victoria) ja äsja soetatud enneaegselt sündinu simulaatornukku.  Harjutatakse läbi elulisi olukordasid, mis võivad ette tulla ja mille lahendamiseks peab meeskondade koostöö toimima kui kellavärk selleks, et sünnitaja saaks parima abi. Koolitusi filmitakse ning see võimaldab osalejatel oma tegevust hiljem analüüsida ning tagasisidet saada – ikka selleks, et oskused oleks parimad.

Koolituste läbiviimiseks sõidab koolitusmeeskond kohale vastavasse sünnismajja/osakonda just selleks, et sealne personal saaks harjutada oma igapäevases töökeskkonnas. 

Koolituste peamine partner on Lääne-Tallinna Keskhaigla Pelgulinna Simulatsioonikeskus ja Ida Tallinna Keskhaigla, kelle poolt tehakse erialaseid koolitusi. 

Plaanime kahe aasta jooksul koguda 25000 eurot. Selle summaga saame koolitada 12 haigla sünnitusosakonna personali kriitilises olukorras oleva sünnitaja elustamiskoolitusega. Lisaks on sellesse summasse arvestatud ka koolitusmeeskonna transport koolitatavasse haiglasse ning tagasi.

Kokku koolitame 100 meditsiinitöötajat 12 sünnitusosakonnast. Ilus on mõelda, et 50-eurose püsiannetuse korral koguneb aasta jooksul Su annetusest täpselt nii suur summa, et see katab ühe meditsiinitöötaja jaoks koolituse täielikult!

Oleme tänulikud, et aitad alustada elu.

Vaata lisaks:

Sünnitusmajade Fondi koduleht https://aitaalustadaelu.ee/ 

Kunstiprojekt https://kunstaitabalustadaelu.com/et 

Sünnitusmajade Fond Facebookis https://www.facebook.com/Toetusfond/ 

Sünnitusmajade Fond Instagramis https://www.instagram.com/synnitusmajadefond/ 

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

 

Artiklid