Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 739 467 €
Annetajatelt 3 365 018 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
Tallinna Lastehaigla Toetusfond: aita tagada parimad ravitingimused enneaegsetele vastsündinutele

Tallinna Lastehaigla Toetusfond: aita tagada parimad ravitingimused enneaegsetele vastsündinutele

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
95 883.12 €
1659 annetust
125 000.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

Suuname keskkonnas „Ma armastan aidata“ koguneva annetussumma Tallinna Lastehaigla kõige pisemate patsientide toetamiseks ehk enneaegsete vastsündinute raviks.

Soovime teha omalt poolt kõik, et enneaegsetele beebidele, kes peavad pärast sündimist haiglas oma elu eest võitlema, oleksid tagatud parimad olmetingimused ja ravivõimalused.

Sügavalt enneaegsed vastsündinud on väga madalakaalulised, nad peavad kosuma ja kasvama kuvöösis ning nende elutähtsaid funktsioone toetavad mitmed aparaadid. Oluline on beebit võimalikult vähe erinevate protseduuridega häirida. Kaasaegsete meditsiiniseadmete abil saab last jälgida ilma, et peaks teda sageli füüsiliselt liigutama, kuid samas on võimalik koheselt aru saada, kui lapse olukord muutub kriitiliseks ja peab kiiresti tegutsema.

Heade annetajate toel saame soetada enneaegsete beebide jälgimiseks ja raviks vajalikke aparaate. Palun aita meil aidata!

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Lisainfo:

Artiklid

Inna Kramer: "Annetuskeskkonna kaudu tulnud toetusega oleme saanud teha pisikeste patsientide jaoks palju head"

22.02.2023

Tallinna Lastehaigla Toetusfond on viimase aasta jooksul "Ma armastan aidata" keskkonnas kogunud annetusi lastehaigla kõige pisemate patsientide – enneaegsete vastsündinute toetuseks. "Hiljuti soetasime kogunenud annetuste eest täisdigitaalse mobiilse röntgeniaparaadi, millega saab minna palatisse beebi juurde ning kasutada aparaati ülesvõtte tegemiseks ilma enneaegset vastsündinut kuvöösist välja tõstma," rääkis toetusfondi juht Inna Kramer.

Loe edasi