Jäta navigatsioon vahele

Ma Armastan Aidata
Koos oleme kogunud
4 730 094 €
Annetajatelt 3 355 645 €
Swedbanki poolt 1 374 449 €
"Toetame läbi kogemusnõustamise perevägivalla all kannatavaid naisi vägivallast väljumisel."

"Toetame läbi kogemusnõustamise perevägivalla all kannatavaid naisi vägivallast väljumisel."

Kuidas su annetus aitab?

Kui lähedal oleme eesmärgi saavutamisele?

Annetusi kokku
Veel vaja koguda
4 300.57 €
223 annetust
6 300.00 €
See projekt on juba lõppenud. Täname kõiki, kes kaasa aitasid!

Kuidas su annetus aitab?

Kuidas su annetus aitab?

MTÜ IDA-VIRUMAA NAISTE TUGIKESKUS-VARJUPAIK abistab naistevastase vägivalla ohvriks langenud naisi alates aastast 2006 ning seni on nende juurest abi saanud üle 1500 naise. Tegu on osaga riiklikust ohvriabi teenusest, mille eesmärk on aidata kaasa naistevastase vägivalla ohvriks langenud naiste vägivallast pääsemisele ja iseseisva toimetuleku  saavutamisele, pakkudes turvalist keskkonda, sotsiaalset, psühholoogilist nõustamist ja õigusabi.

Lisaks naiste tugikeskuse teenusele,  et abistamisprotsessi veelgi tõhusamaks muuta, vajavad ohvrid abistamisviisidest  kogemusnõustamist. Nõustajad aitavad välja tulla vägivallast ja korduvast suhtesse naasmisest. Kogemusnõustaja on enda taastumisloo ekspert ning ta oskab kasutada nõustamistehnikaid, mis võimaldavad pakkuda emotionaalset, sotsiaalset ja praktilist tuge. See on ka  sarnase kogemusega inimeste vahel toimuv teadmiste- ja kogemustevahetus, mis aitab kaasa samalaadse kogemusega inimeste tugivõrgustike loomisele.

Ühe nõustamistunni hind on 35 €. Ühes kuus oleks vajalik läbi viia 10 tundi üksik või grupinõustamist.

www.naistetugikeskus.eu

Organisatsioon on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud.

Artiklid